Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Radku, doporučuji Ti baterii vždy na jaře a na podzim dobít, a uvidíš, že Ti těch deset let vydrží. Dělám to takhle, a s baterií táhnu sedmý rok. Zatím drží skvěle. Rekord je12let.

Díly od značky Meyle kupuji rád,  a zatím vše v pořádku.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak došlo konečně na vyměnu radia, dal jsem starou dobrou Alpine iDE-178BT co jsem měl už ve 406 s Bluetooth, Handsfree a USB, jen se čekalo na chuť a nakup kabeláže na implantaci aftermarket radia. Řeknu vám není to uplně jednoduchý a ani levný.

Radukce pro připojení radia s ISO stala 1990,- a to není zdaleka jediná která se vyzkoušela aby chodilo i nastavení palubního displeje, testovala se verze za 2600,- a 3300,-, nakonec se našla i ta za 1990,- a funguje jak nastavení displeje tak i páčka u volantu, jediný co nejde byl dimmer podsvícení radia, zřejmě vlivem zapnutého denního svícení pohasnul ve dne a v noci po rozvícení hlavních světel se rozsvítil naplno, takže odpojeno a nastaven kompromis v jasu displeje radia.
Použil se ještě kablík k připojení ovladání radia páčkou a kablík napájení antény.

Použitý materíál

https://www.ahifi.cz/connects2-swc-psa-07-adapter-ovladani-na-volantu-peugeot-citroen-fiat-toyota.html

https://www.ahifi.cz/propojovaci-kabel-pro-autoradia-alpine-3.html

https://www.ahifi.cz/4carmedia-antenni-napajec-fakra-din.html

No ale je to tam a hraje to super, a hlavně mam konečně handsfree

Další level budou reproduktory, ale to zase až za chvíli. A stále ve mně hlodá myšlenka na 2DIN :D Vypadalo by to líp

 

20180201_153728.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, Rádio

Ani nešlo o to aby to hrálo 1000x líp, šlo o HF a USB, a jiný varianty nebyli bez problémů. Tohle jsem tu měl na stole ze 406. Až někdo vymyslí variantu s origo rádiem tak ho s klidem dám zpět protože co se tyče vzhledu tak maš asi pravdu.

Ta historie je mezi stovkou složek, jen jsem ji tam při zkoušení prostě naklikal :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako v tý 207? Tam je RD45? Pokud ano jak funguje to USB, Klasickej strom složek, nebo jako CD měnič, tj 6 složek po max 99 skladbách? Celkem mně to zajimalo ale nikde jsem nezjistil jak to funguje, i když teda cena i z číny je vysoká a ještě vyměna displeje :(

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjo, je tam RD45. Funguje to trošku jinak, nebere to strom složek tak jako to mám v 5008 s wip navem, ale umí to jen seznam složek s mp3 soubory, takže pokud to máš členěný ve stromu, pak ti to udělá jako seznam těch posledních složek. Já si USB uspořádal tak, že mám v rootu složky pojmenované "kapela-rok-nazev alba" a pak je mám všechny seřazené podle kapel a roků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má, ale mě to celkem stačí, stejně neposloucháš stovky CDček, tady jsem si to alespoň zredukoval na ty, které opravdu poslouchám a ty co tam v 5008 jen ležej, tak jsem vymazal. Bejt by tam mohly, ale nebylo by to přehledný.

Mikrofon ani nevim kde je :) Ale stejně jako to USB tak i HF má svoje omezení, neni to tak doladěný jako to má už wip nav, třeba jsem zatím nenašel jak hovor ukončit na páčkách, musim vždy na telefonu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kveton napsal:

třeba jsem zatím nenašel jak hovor ukončit na páčkách, musim vždy na telefonu

Hovor se ukončuje stejným tlačítkem na páčkách jako se přijímá ;)

ovl. pod volantem.PNG

 

@Radek Hurvajz Toho Alpina tam nech , je pěknej a určitě bude mít lepší zvuk než origo :super

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, Výměna oleje, koncovka vyfuku

Tak dnes vyměna oleje, LIQUI MOLY TOP TEC 4200 5W-30, a zkracen interval v PP na 15000 km.

A jako bonus autí dostalo nerezovou koncovku vyfuku Ulter sport, protože ta co byla origo u Walker vyfuku přes zimu chytla pěknou lišku, chromovanej nebo niklovanej šmejd to byl.

 

IMG_20180323_154121.jpg

IMG_20180323_154128.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207, Výměna oleje, koncovka vyfuku, nerez lišty prahů

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...