Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak po dnešní ranní cestě do práce musím říct že ty Philipsky svítí opravdu líp oproti těm Osram NB Silver. Na těch potkávačkách to bylo znát jen malinko ale na těch dálkách je to celkem dost rozdíl. Možná že částečně je to dáno tím že jsou ty žárovky nový a osramky byli už vysvícený. Ale každopádně je to znát

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Lidl lišej

Spousta lidí to veme jako že je to normálka, tak jsem do toho bouch, no. :(

Zkusim to nechat vyrovnat, ale nevim, bude to drahý, na havarijko to nedá, tam mam spoluučast 5tis, ale zase když to srovnají, zaplatim 2 tis. tak to za chvili muže bejt vedle znovu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to blbý, ale jako realista a městský člověk, co ví, že se takovým věcem prostě nelze ubránit jinak, než že se člověk stane nechtěně otrokem auta, bych to nijak neřešil a radši si zvykl.

Na plech to není, reznout by to teda nemělo a zbytek je kosmetika.

Než mě pošleš kamsi, napočítej 2x do sta (když to nepomůže, tak klidně třeba 5x) a až budeš vychladlej, uznáš, že v mých slovech je velký díl pravdy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám ti sem foto 206 jestli chceš, abys viděl, že to máš ještě krásný :) Zrovna min. víkend jsem se na tom učil PDR. Tohle máš dobře přístupné. Po sundání obložení to půjde dobře vytlačit. Ale s tou hranou je to už složitější. Vyhladit do ztracena, to už bude chtít šikovné ruce :myslim  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Rybníček

Tak dneska ráno překvápko, po včerejším celodenním dešti u řidiče celkem dost mokrej koberec. Klasika, cestička vody pode dveřmi po plastu. Stojím nakloněný, řidičovi dveře nahoře, takže bylo jasno že odlepená folia zevnitř na dveřích.
Tak rozborka tapecu, zařvalo pár čudlů, ještě že mam zasobu, a celý spodek folie, asi stářím a vlivem letošního vedra odlepený. Tak jsem to zalepil chemoprenem a snad bude klid, ted se sušíme :)
Když jsem před pár lety měnil reproduktory tak jsem na to koukal a drželo to dobře, sundavat to kvuli repraku není potřeba.

Ještě budu muset preventivně udělat druhý dveře.
 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Nová STK
V 4. 8. 2023 at 12:08, Radek Hurvajz napsal:

Tak jsem ten dolík nakonec nechal vyrovnat, pokaždý když jsem šel k autu tak mě neskutečně štval. Celkem se to povedlo.

.. tak to dopadlo úplně parádně - občas na YT koukám na ty PDR borce a nahříváním a poklepáváním dovedou spravit skoro neuvěřitelné věci.....   ...mno a u ochodů auto taky parkuju úplně na opačným konci - raději se projdu, než mít od nějakého dementa na autě něco podobného....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak včera nahozeny zimáky, letní kola dnes umyta a suší se před uskladněním.

Před dvěma lety jsem letní disky nechal zrenovovat, stále jsou jako nový, ale středový krytky který jsem koupil originální na eshopu Peugeot jsou po dvou letech k pláči, už vloni jsem jednu musel rozebrat a nastříkat, letos jsou oloupaný ostatní tři! Na to že jedna krytka stála 292,- kč to je fakt super kvalita.:bacha

Dneska stojí bohužel už 404,- kč, prý AKCE :D no masakr.

Nezbývá než rozdělat a nalakovat i ostatní, ten lvíček jde sundat fakt blbě. To jsem mohl rovnou zrenovovat ty starý a ušetřil bych :grr


20231108_144607.jpg

obrazek.png

obrazek.png

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předtím než jsem objednal z Peugeotu jsem měl čtyři kousky z Ali, byl to tenký plast, špatně drželi, byli tam úplně na volno, tenký drátek, takže jsem je obratem prodal za stejnou cenu jak jsem koupil. U těchto mě napadla reklamace, ale vzhledem k tomu že by mně poslali to samé a za rok by se to opakovalo to nemá smysl. Prostě si je dodělám doma. Nemyslím si že by Allegro prodávalo něco lepšího než to co bylo z Ali.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...