Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak zase jedna vychytávka, začalo cosi vibrovat přesně při 3200 otáčkách odspodu, při zběžném pohledu vidim jen saze na spoji výfuku za katem, tam je ten drátěnkový kroužek, měnil se před 2,5 rokem, při záběru na zpátečku něco lehce lupne a trochu to zní jako roura, takže by to mohlo být odsud, a nebo mě napadá nějaký silentblok. U 406 se taky projevoval vibracemi při přesných otáčkách. Jsem objednaný na červenec na vyměnu oleje, tak snad na to kouknou a uvidime co se tam zase děje.

Blbý je to vychází na 110km/h na 5tku, takže to slyším skoro pořád :D a při každým řazení taky 

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Jsem sem zapoměl napsat. 20.7. Vymena oleje + filtrů, a oprava těsnosti výfuku, byl vyměněn kroužek a tím zmizeli i ty divný vibrace ve 3200 otačkach, takže zase chvili pohoda.

K depolution system faulty bohužel nic v zaznamech nebylo, nějaká přechodná zavada a od ty doby se to nezopakovalo.

Chcipla žarovka v předním blinkru, tak jsem vyměnil obě dvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Po servisu
  • O 2 měsíce později...

Tak dnes nainstalovány žárovky Osram Night Breaker LASER, tak snad uvidíme :) - stav tacho - 171691

Stávající Osram Night Breaker SILVER vydrželi 20022 km a ještě svítí, i když už asi slaběji než nové, vlakno už je před smrtí, viz fotka.

 

20201112_120355.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Osram NB LASER
  • O 4 týdny později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - LED ve zpátečkách

Vyfotim

tyhle https://www.aliexpress.com/item/4000971797049.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.186566312L6NQ5&fbclid=IwAR2O044VHCH3mVOP-6oaQxwS9_I8h-MsANYQVJyx8BR1JPCd0XSQ0jXG_uQ

U 207 bych nejradši ty světla rozebral a ty dirkovaný plasty vyhodil pokud by to šlo

 

A chtěl jsem dat i Radce do Swifta  a ma tam sakra T20 16W, bodejť by to svitilo, tak jsem ještě přiobjednal T20

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Předjarní odsolení

No před chvílí výměna budíků, z důvodu občas blbnoucího otáčkoměru který se po zapnutí usadil někdy kdesi pod nulou a pak ukazoval o 2000 ot meně, někdy zase šel normálně. Takže budiky koupeny za 500,- v dědině 7km ode mně, najeto prý 104000 z VTi, hlavně byli stejný a s teploměrem oleje.

Vyměna se zdařila bez komplikací, pán nekecal, načetly se moje kilometry z BSI, jen teda jak jsem zjistil urval ty dvě zajistovací pacičky nahoře, no ale zdá se že tam až tak být nemusí, tak snad ok. Rozebirat to kvuli tomu a přeskladavat to do meho plastu se mi nějak nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Předjarní odsolení, výměna budíků
  • O 1 měsíc později...

No tak dneska přezuto, vyluxováno, vyčištěno, takovej malej jarní uklid :D

Zimáky asi pujdou už někam do světa, dvě mají 5mm a další 4mm a druhá misty i 3,5mm, na podzim koupim nový, tyhle už asi obouvat nebudu. Nebo nevim no, možna by zimu ještě dali, ale pak se třeba s někým hádat že tam bylo jen 3,5mm

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...