Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Dneska vyměna reproduktorů, přední byli uplně na kaši, už to chrastilo že se to nedalo poslouchat, zvolil jsem sadu Hertz K 165, vyškové reproduktory jsem zapojil zkusmo a zjistil jsem že oproti stavajícím Harman výškáčům mají dost agresivní zvuk, takže jsem tam nechal ty Harmany. Zvuk je celkově o něco malo lepší ale hlavně už se to dá poslouchat :D

image.png

Ještě foto starých repro :D:D

 

20190710_162543.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Nové Repro

Nesmysl, vlastnila ho ženská Mudr., Měl jsem německej techničák. Tohle normálně odejde, stejný to bylo ve 406 na zadním platu, tam byli repraky Clarion a po 10 letech vypadali stejně. Dokonce jsem to viděl u domácích reprobeden Tesla, ale tam se ten zavěs dá třeba koupit a vyplatí se oprava, tady ne.

A vlhko ve dveřích určitě ne, je tam všechno jako nový

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tohle je fakt zcela běžný, i na domacich repro, třeba tady.

https://www.zvukarina.cz/viewtopic.php?t=8084

U auta který stojí venku, svití na něj slunce, v zimě mráz je to o něco rychlejší než doma.

Možna jsi to viděl na tech modrejch clarionech z mý 406

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Vyleštění světel

Je ošetřeno Keramickým voskem, a je doporučeno to co pulrok opakovat, ze zkušenosti tomu dava dva roky a pak je potřeba zase přeleštit, ale už není potřeba tolik brousit, jen zlehka šmirglem 1500 a pak vyleštit.

Zkoušel nějaký lak z USA a to se neosvědčilo, žloutlo to stejně a navic byl pak problem s obroušením toho laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem asi před třemi týdny auto v servise na vyměnu oleje a filtrů. Po vyzvednutí se mi zdalo takový tupý, linější akcelerace, linější reakce na plyn, při řazení mezi 1 a 2 se jakoby přidusilo, řikam si třeba je to jen pocit, blbej benzin nebo tak. Pak jsem si všimnul zvyšené spotřeby na palubnim PC cca o 0,7l, tak si zase říkám, mam nový gumy, asi to bude tím, ale potom jsem si při mytí auta všimnul že vubec nemám černou koncovku výfuku, to už mi přišlo divný, předtím byla černá až moc se mi zdalo.

Tak jsem začal pátrat, kouknul jsem na filtr, byl tam danej UFI vyrobený v Polsku, což je podle Google dobrej filtr a někteří ho vyzdvihují i nad Mann filtry, jenže mě se to nezdalo a koupil jsem filtr Mann a dal ho tam, ihned změna, reakce na plyn lepší, auto ožilo, po přeřazení z 1 na 2 zmizel propad vykonu po puštění spojky, spotřeba se zase vratila na standardní hodnoty, výfuk začíná pomalu ale jistě chytat saze. :D

|Nic podobnýho se mi ještě nestalo, ale při hledání na Google jsem narazil na podobnou zkušenost s nějakým jiným filtrem.

Celkem se tomu divím, že muže být až takový rozdíl v propustnosti u obyčejných papíráků.

 

Mimochodem, prodám skoro nový filtr UFI pro 207 NFU :D:D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - divnej vzduchovej filtr

No vypada to tak, nechapu. Na netu je ta značka vyzdvihována jako skoro nejlepší, někdo piše že jedině UFI a až potom Mann. Ja osobně jsem vždy daval Mann. Příště si to budu měnit sám nebo si ho přímo vyžádám. Ale oni nedavají žadne špatne věci, spíš to nejlepší s čim maji dobrou zkušenost. Ovšem jde o to kdo si toho všimne a řekne jim to, u auta se 160kw to třeba ani nepoznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...