Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hurvajzova 207 - Zadní světla


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Já ti nevim no, pak zas budou dvě jetý a když potom dokoupím za rok další tak budu gumy už napořád kupovat po dvou. Leda koupit nějaký tak s 5mm a tu jednu zimu odjet tak.

Ale spiš to vidim že to nebudu komplikovat a koupim 4 nový a bude. Do podzimu je čas na přemejšlení. :)

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je moudrý, asi bych je nadělil někomu kdo má hlouběji do kapsy, nebo fakt prd najede za cenu řekněme přezutí.  
Zrovna včera jsem kupoval dvě nový letní na Superba 225/40/18. 
Hodil jsem ty podle mně sjetý na FB za 100,-kus. Do hodiny si pro ně přijel kluk, že je dojede, že nemá na nový. Byl mladej, slušnej, uměl pozdravit, poděkovat, tak je dostal zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak nějak jsem o tom uvažoval, že je necham někomu na dojetí za par stovek. Asi jo, a možna to necham zout až se ted uklidní přezouvání a nabidnu je s předstihem. A neboo si koupím druhý 16" i na zimu :D a pustím to i s diskama

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Jarní uklid, přezutí do letních papučí
  • O 3 týdny později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Magic sevens
  • O 4 týdny později...

Tak dneska servis, olej, filtry, svíčky, kontrola podvozku a všechno OK, až na jedno, což mně nepotěšilo a to je sáknoucí chladič na vice mistech, takže jsem objednán na vyměnu na červen. Vodu jsem trošku doleval, tak cca 2 deci za 3 měsice, takže jsem nějakou zradu tušil, ale spiš jsem myslel že je to nějaký spoj. Koukal jsem na to a na krytu dole je to potečený a na chladiči jsou vlhký červený fleky.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Teče chladič, zas něco, potvora
V 12. 11. 2020 at 12:17, Radek Hurvajz napsal:

Tak dnes nainstalovány žárovky Osram Night Breaker LASER, tak snad uvidíme :) - stav tacho - 171691

Stávající Osram Night Breaker SILVER vydrželi 20022 km a ještě svítí, i když už asi slaběji než nové, vlakno už je před smrtí, viz fotka.

 

 

Tak jedna Osram Laser právě chcípla, stav tacho 179500, takže 7809km. To je 130hod. no nic moc tedy.

Uvádí 150hod, Reklamovat je asi nebudu, koupim zase Silver

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak mam nový chladič, přetěsněné víko převodovky, novou manžetu a gufero na levé poloose, zjištěna příčina klepání při levem rejdu a pomalé jizdě na nerovnostech, takže jsou nové spodní čepy na ramenech.

Odchází zadní díl výfuku, po 3,5 letech, nic to nevydrží!

Jo a taky odešel napínák drážkového řemene, po cca 50tis km, přestal se plynule hybat a občas hvízdala kladka, asi pak byl přepnutý řemen, takže taky pěknej šrot. Pak se na to mame spolehnout. Takže novej napinak a novej řemen.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Nový chladič vody
  • O 2 měsíce později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Po TK a ME
  • O 2 týdny později...
V 3. 7. 2019 at 10:13, Radek Hurvajz napsal:

Tak máme nové pneumatiky, po dlouhém vybírání padla volba na ty co jsem preferoval od začátku, tak uvidíme :)

Dunlop SP Sport Bluresponse 195/55 R16 87 V

Hmm tak moc nevydrželi, dneska dofukování a kontrola a přední 2,5mm a zadní 4mm, asi by sezonu ještě dali, ale vzhledem k novým kolům nasledujícího jara budou nový. Jen nevim jestli zase stejný protože sice držej ale zase jako 22tis (Teda dali by asi 30tis) km není zrovna mnoho.

 

No a zimáky
Na začatek Listopadu objednány Nokian WR Snowproof 195/55 R16 87 H a zaroveň se udělá geometrie.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celoročky, neblázni, jezdim na hraně a jizdu si užívám, takže fakt ne.

Ty mame na Partnerovi s chlaďákem, a dal jsem je tam jen kvuli tomu že za rok najede 3500km a tak aby mohl kdyžtak v zimě něco odvézt když je potřeba.

Jinak na léto to po prolezení nějakých recenzí vypadá že by mohli být tyhle - Goodyear Efficientgrip Performance 2

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Řeší se nové gumy na zimu a i na léto
  • O 1 měsíc později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Hurvajzova 207 - Nové zimní papuče
  • O 1 měsíc později...

Dnes nový zadní díl výfuku, opět Walker. Starý klasicky uhnil před tlumičem. Vydržel přesně 4 roky

Ještě budu muset pořešit koncovku protože ta plechová co je tam z vyroby je jednak hnus fialovej a stejně zase zrezne.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...