Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autem do Švýcarska


Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, chystám se autem do Švýcarska, konkrétně do Luzernu, jakou byste doporučili trasu? Jedu z Domažlic, je mi jasné, že nejlepší to je přes Mnichov atd, jen nevím, zda se vyplatí kvůli pár km kupovat rakouskou známku, nebo vím, že se dá někde sjet u Bregenzu a objet to po normálních silnicích, co se vyplatí více?

 

Dále bych se chtěl zeptat, nevím zda to víte tady, ale já nevím kde to řešit jinde, jelikož není Švýcarsko v EU, když si budu chtít přivést ze Švýcarska něco co se týče potravin, např. Pivo, víno nebo sýry, čokoláda... je to nějak v omezeném množství nebo ne? Aby pak nebyli nějaké problémy. A vůbec na hranicích to se jen projede nebo jsou tam kontroly?

 

Děkuji za trpělivost a odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji oběma, pomohlo mi to moc, jen k těm limitům, to je co se týče dovozu tam do Švýcarska..

 

Od nich k nám žádné omezení není co jsem se dočetl:

Vývozní omezení

 

Ve Švýcarsku obecně neplatí žádná vývozní omezení.

 

Tak aspon že tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím přes Nürnberg,Stuttgart a přes Schaffhausen do Švajcu.Jinak přes Bregenz se dá přes město.Dřív byli automaty na průjezd tunelem,za 2 eura jedna jízda,teď už je to bohužel zrušený.Jinak do CH kontrolujou skoro vždycky,ven skoro nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...