Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 neznámá věc


lukix900

Recommended Posts

Tak a jsem opět zpět, nedávno jsem měnil motorek ostřikovačů a tudíž jsem musel oddělat pravý přední podběh a našel jsem tam něco volně zavěšeného, od čeho vede hadička směrem ke klapce u motoru, ale přijde mi divné aby to tam bylo jenom takhle na volno a z druhé strany odpojené, viz. foto

stažený soubor (1).png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadí to něčemu, že tam není? Kromě emisí, těmi to prošlo v pohodě.
Mohlo by to mít souvislost s cukáním auta za studena, jakoby vynechával jeden válec, jsou měněny všechny svíčky za nové a i kabely, ještě jestli to nemůže být rozdělovačem, ale je divné že to dělá jenom za studena, jakmile se auto zahřeje, šlape jako hodinky.
Ještě dodám je to 1.1/97 rok 

Upraveno uživatelem lukix900
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, muze to mit vliv, saje to falesny vzduch misto benzinovych par. v peugeoti dokumentaci jsem kdysi cetl, ze pres tu recirkulaci v nekterych jizdnich rezimech motoru muze jit az nekolik desitek procent paliva, ktere je v ten okamzik k behu motoru potreba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ted bych potřeboval vědět, kde to mam sehnat, asi jsem blbě hledal, ale nenašel jsem, tak jestli by byl někdo tak hodný a zkusil to najít třeba v autokelly.

Dival jsem se na to a je tam nějaký bordel z té volné strany, takže je to jakoby “zaslepené”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIN doplním později, akorát ted uz mi to dává smysl, takový ten “hák” co je na obrázku co se má do toho zapojit je tam na volno a v té hadici Šroubek 

Peugeot 106 1.1 s AC, 97, VIN:VF31AHDZE51832718

Ještě se zeptám co je za užitečný program ? A kde ho popřípadě najdu.

Upraveno uživatelem lukix900
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z části problém s cukáním a nepravidelným chodem vyřešen, delší dobu jsem odkládal výměnu palivového filtru, protože byl menší problém s jeho odděláním, no včera jsem si k tomu doslova lehl a podařilo se a dnes ráno, auto běželo o něco lépe a tím se dostávám k otázce a domněnce, jestli nemůže být problém někde dále spojený s přívodem benzínu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...