Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s LED žárovkami v 307


Marcel505

Recommended Posts

Na novém modelu 307 jsem zkoušel dát místo předních oranžových 21W žárovek v blikačích LED oranžové žárovky, ale nefungujou. Plus je tam patrně na plech žárovky a ne na spodní kolík.

Řešil již někdo tento problém? Jde někde lehce zaměnit napájení žárovky? Nepředpokládám, že by šla objímka nějak upravit...

 

Zkoušel jsem taky LEDky místo obrysovek, asi nechám nakonec klasický skleněný (moc okaté), ale překvapilo mě, že svítily (slabě), i když nebyli obrysovky zapnuté... Má s tím někdo zkušenosti? Při zapnutí obrysovky se rozsvítily naplno, ale po vypnutí i zamknutí stále slabě svítili. Pak podle mě zhasly, až cvaklo nějaké relátko po delší době, ale to jsem už nepatrál po tom jak to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přes plíšky na světle, a patice má jen jednu polohu, jak tam jde dát.

Tak je otázkou, jestli někde u připojení světla to půjde rozumně přehodit, ale tuším, že ne. Nechce se mi stříhat kabely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jediným řešením by bylo změnit kontakty ve světle před paticí, což asi nebude lehké.

Nebo že by se dala sehnat patice, která by v sobě měla kontakty prohozené, což asi těžko...

A ty obrysovky se tedy dají sehnat s CanBus a nebudou svítit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patice - to by šlo, ale asi si nepomůžu, protože kontakty na patici, které se spojí s kontakty na světle jsou pokud se dobře pamatuju v poloze za 10min 14h, takže to asi nepůjde.

Zkusil bych to přehodit v patici, ale nová orig.patice stojí 200 Kč...

Takže poslední varianta je upravit žárovku. Spodní kontakt vytáhnout na plech v místě kontaktu s paticí, a pod spodní kontakt natáhnout kontakt od plechového pouzdra žárovky... :-/

 

Celoskla LED - já měl připojenou jednu a svítila než se auto, jak jsi psal, "uspalo".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...