Jump to content
Sign in to follow this  
Karkulák

Zatmavení světel p206

Recommended Posts

Ahoj peugeoťáci,

chtěl bych si zatmavit přední světla a mlhovky. Chystám se to udělat tak že světla rozlepím a na černo nalakuju vnitřek světel a zase to zalepím zpět.

viz. foto

A zajímalo by mě co na to řeknou policisté a jestli a nebo jak moc to ovlivní svítivost?

Má s tím někdo nějaké zkušenosti? :)

225228-1-2001-206-peugeot-bagged-oz-racing-other-anthracite-nearly-flush.jpg

Edited by Karkulák

Ak sa to iba trosku stmavi, tak to nebude viditelne svietit slabsie. Niektori polocajti nic nepovedia a niektori ti budu chcet dat pokutu. Zaujimavesie to bude na STK, taka loteria

Ale fabia to ma od vyroby a to je velky rozdiel. Pokial si dobre pamätam, tak dodatočná úprava svetiel nie je povolena. Jedine vymena za svetla, ktore tak boli vyrobene a maju homologizaciu na premavku na pozemnych komunikaciach

neboj se toho, ale načerno vem jen ty rámečky, né paraboly, pak by to vůbec nesvítilo, to je ti snad jasný :-) rozlepit to jde celkem snadno, když to dáš to trouby, na yt sou návody. dej si pak záležet se zalepenim aby tam nezatýkala voda. 

mam v plánu to vzít horkovzduškou, tak snad to půjde dobře, kdyby ne prozradil bys mi kdyžtak na jak dlouho a na kolik stupňů to dát do tý trouby aby to povolilo?

a hlavně by mě zajímalo jestli je lepší to vzít třeba klasicky štětcem a nebo jestli to zalepit a stříknout to? mám strach že když to zalepím tak že se mi to při sundavání pásky odlepí i s tou chromovou vrstvou z parabol

Určitě zkoukni víc podobných návodů, není to na škodu. Nechci s tou troubou kecat, nějakých 10min na +-70st. Jde to vyhledat.. 

Když ty světla rozděláš, měly by bejt snadno rozebratelný, tzn. že si ty rámečky vyndáš a nebudeš muset nic zakrývat páskou. U mých to tak bylo na 306.