Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj kočár - Peugeot 407 SW 2.0 HDi 100kW


rychart

Recommended Posts

Tak takovej menší update. Lev šel do černa. Byl jsem na diagnostice. Zjistil, že turbo a vstřiky jsou ok, akorát špatnej tlak turba, kterej mi způsoboval výše zmíněné nouzáky. Budu se muset podívat po popraskaných hadičkách. Byl mi aktivován tempomat, který ale nefunguje, pravděpodobně kvůli nějakému čidlu v pedálu, takže to časem plánuju vyměnit. Podle bordelu na výfuku jsem zjistil, že nemám FAP a tak mám trochu obavy s příští technickou, abych prošel na emisích. Momentálně mám kožené sedačky jen vzadu, protože čekám na schémata na zapojení předních a sháním konektory. Trochu jsem pozměnil plány. Chtěl jsem auto ladit do černo červené, ale auto by pak dost zaniklo, takže bych rád zkusil experimentovat se zlatou + červená a černá (zlaté kola + paraboly světel). Znak možná ještě upravím na zlato černý a dám to do lesku. Rozebíral jste někdo to světlo? Co jsem slyšel, tak to není úplně nejjednodušší a s mojí (ne)šikovností mám trochu obavy :D

C599BCF6-8E51-49BF-B165-9F7688DD9B2F.jpeg

CAD11F3C-2241-44FE-B3E7-6C5FC9386EC4.jpeg

4843B621-930D-4892-AC5A-053E02CDFACE.jpeg

Upraveno uživatelem rychart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...