Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pazvuky z ventilacie


Návštěvník

Recommended Posts

Ahojte, dnes sa mi ozvali pazvuky z pravej strany ventilacie ....ich intenzita sa zvysovala s otackami ventilacie, ked som ju vypol, pazvuky prestaôli. Neviete co to moze byt?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 13. 9. 2017 at 11:35, HonzaC2 napsal:

Lozisko nebo pripadne listi ve ventilatoru. Ja tam treba listi mel, uz jsem jej jednou vysypaval. Staci ventilator vyndat, zpravidla drzi na 3 sroubech + je treba sundat privodni kabely.

Ahoj, prosm Ta ako sa taky ventilator vymontuje, dakujem za odpoved,  mne totiz odisiel celkom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, jarokare napsal:

Ventilátor je za kaslíkem spolujezdce , když sundáš kryt nad nohama spolujezdce , tak ho uvidíš , je tam vedle i modul rychlostí toho ventilátoru , ten může být taky v háji , anebo napájení ...

Dakujem, tajze ten kastlik taky ven?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš nějakou fotodokumentaci?

Mě pod palubkou něco "hrká", když je auto studený. Jak se ohřeje, přestane to. I v létě, v teplotách nad 18 st. to není slyšet. Odhaduji, že je to nějaký kus plastu, který buď hrká studený nebo kabel, který chladem tvrdne a pak hrká, případně plast o který něco hrká a který když se ohřeje, přestane být slyšet... Tak jsem přemýšlel, že tam někde kouknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemam, ale skus spodne plasty dat dole su tam len plastove kliky a snad nieco uvidis, nebude to ten plast ked sa meni pelovy filter on tam musi byt dobre zacvaknuty....inac nemam tusenia

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...