Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 cc levé zadní světlo


Sovicka

Recommended Posts

Ahoj,

teď jsem si všimnul, že u levého zadního světla mě nesvítí světlo(ty dva diodové proužky)....ani na jedné půlce světla. Vše ostatní jede, brzdovky rozsvítí ty dva proužky ledek vysokou intenzitou, ale světlo vůbec nic....pravé maká komplet OK. Koukal jsem na schéma pojistek, ale tam jsem nepřišel na to, že by zadní světlo mělo svojí.....resp. ty ledky. Možná jsem blbě koukal....

Jen mě zaráží, že je to jen levé a ještě ty samé diody svítí u brzdy a u světla ne......

Neřešil jste to někdo?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to nedalo a obešel jsem ještě jednou po tmě celé auto......předek svítí komplet, le nesvíttí zadní levé osvětlení RZ.....takže zadní osvětlení RZ a zadní levé svělo...ty LEDky. Zítra zkusím vyměnit žárovku v RZ....ale nezdá se mě to, že by to byla ta příčina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky......včera jsem v noci našel nějaké video, kde to jeden anglán popisoval......no, přijde mě to jako hodně zvláštní propojení....že díky osvětlení RZ ti nejde zadní světlo....z hlediska bezpečnosti nic moc. Nehledě na to, že to ani nevím, že jsou světla fuč....auto to nijak nenaznačí:-). To bavorák ten tě otravuje s každou kravinou.....

díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...