Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za sraz


Recommended Posts

před 1 hodinou, Pepito napsal:

To jsou právě ty šumy o kterých jsem psal v úvodu obecného pokecu a za to se omlouvám :mad:

@Radek Hurvajz,prosímtě,hoď na photoshopu do společné fotky ty,co se někde toulali po okolí :D:papa

Jo jo, chybí tam i Blansko.

Bohužel, nemám fotky chybějících lidí k tomu abych je tam naimplantoval, takže smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepitoděkujeme za super sraz.  Nádherné víkend!  :super Návštěva hradu Bouzov, muzea tvarůžků,podnikové prodejny tvarůžků,tvarůžkové cukrárny,muzea Mladejovské uzkokolejky a večeře cestou a v osm doma...

Po dlouhé době jsme zas rádi viděli takovou bandu skvělých lidí... 

Kouďák a Marťa. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, hra "autoškola" na tom StibTo pěkně pohořel :) Ale spravil jsem si reputaci ostatními disciplínami a pro mě poněkud nepochopitelně ale asi se štěstím nakonec vyhrál :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás to vypadalo v pátek podvečer, že se srazu ani nezúčastníme. Když jsem zapojil karavan k autu, tak se nerozsvítilo ani jedno zadní světlo a i když to máme do Mohelnice jen 30km, tak bez světel přece nepojedu. Čenichal jsem kolem toho dvě hodiny, vše proměřoval a když jsem už oznámil, že se dnes nikam nejede, protože nemáme zajištěno ubytování, tak jsem nakonec našel vyžhavené pouzdro od pojistky k elektropřípojce pro tažné zařízení. Nouzově jsem to zprovoznil a za tmy, ale osvětleni,  jsme do kempu dorazili. Potom už vše probíhalo hladce až na ty natěšené cyklisty, kteří nás při odjezdu z kempu kolem vrátnice předjížděli zleva zprava nehledě na to jaký blinkr zrovna blikal a nebo kde bylo kolik místa.

Velké poděkování ještě jednou Pepitovi a jeho rodince za přípravu a organizaci srazu :potlesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz to auto vidim na srazovych fotkach, tak mi to proste neda :D

Dekuji ridici bileho Pezotika 308 s SPZ 3AT za to, jak nam to na D11 poslal do leveho primo pred cumak..... jako musim uznat, ze to chtelo odvahu. Aspon vim, ze ty brzdy fakt fungujou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MJSytic changed the title to Poděkování za sraz
V 9. 9. 2017 at 23:20, radim.1008 napsal:

Ahoj všichni,
jsme v pořádku doma, ta cesta zpět nějak rychle utekla. emoji3.png
Tímto bychom rádi poděkovali hlavně Pepitovi za uspořádání srazu, taky Kubovi a Radunce za velikou pomoc při organizaci. Za nás i když jen na sobotu na kukačku musíme říci, že kdyby takto vypadali všechny kempy, tak není co řešit při hledání lokalit. Pepito vybral jsi super kemp a objednal fajn počasí. Jen mě trochu mrzí neúčast některých klubových stálic, kteří to nemají přes půl republiky, místa zbylo opravdu dost. Díky všem, kteří dojeli a nenechali v kempu Pepita s pomocníky samotného. :papa Díky za pokec a za fajn sobotní den strávený se správnými lidmi. emoji6.png Doufám, že jste si to všichni užili, tak jako my a někdy zase naviděnou. A nezapomeňte, Nejsme jen fórum!!! :super:papa
PS: Ať vás ráno nebolí hlava. emoji14.png
 

 

Tak a já můžu začít vyšívat logo na nový (větší) obleček :D Už se všichni tři těšíme na další sraz :papa

DSC_3287.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i my jsme asi před hodinou dorazili domů :) Víkend jsem si užil na 100%, jen Anna nebyla moc nadšená z mého pátečního návratu do chatky :D. Organizačně si myslím vše výborně zvládnuto:super Taky musím poděkovat našim řidičům z orienťáku @Filda106 a Bobr.

Díky všem, co se na organizaci srazu podíleli.

Machulda a Anna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, kloupec406 napsal:

Tak já už sem taky doma. A chci poděkovat za svůj první a super sraz.. :) Pepito byl tvůj první a stál za to. Děkuju ti za to..:super Doufám že se brzy uvídíme a zopaknem to. :) 

A ještě chci poděkovat za to že jste mě přijali mezi sebe.. :):)  Bylo to supeeer!!!

Souhlas s @kloupec406 v plném znění.  Pro mne to byl také první vícedenní sraz a očekával jsem od toho , že poznám pár nových tváří a hlavně jmen k nim patřících. 

A jak dopadlo pro mne přiřazení Nicku / jména / obličeje ???  No moc jsem si polepšil. Už znám více než jen 3 obličeje :).   Je po této akci pár obličejů , které už tedy asi nikdy nezapomenu :D.

A velké poděkování (kromě @Pepito a spol)      patří @h4wk3y / Kuba (tedy jestli jsem si správně spojil Nick vs. Jméno) za nabídku možnost absolvovat "orienťák" v Travelleru, prohlédnout si v něm dálnici na Olomouc :mad: a přesto "všechny" předjet a dojet "první".

To mi bylo umožněno nejen díky výbornému navigátorovi, který zapisoval za jízdy co jsem mu hlásil (takže @Scratch, který jel za mnou se musel "nevím proč" vracet), ale hlavně díky @Pepito který vybral takové "dálnice", že jsem musel v některých zatáčkách vystoupit a ten "autobus" do zatáčky naříznout :papa:D:aut. Když jsem potkal auto v protisměru, tak bylo třeba uhnout hóóóódně ke straně a proto neměl @Scratch šanci mne předjet. Však také, když se mi po delší jízdě v závěsu za bílou 307SW s dětmi na palubě, podařilo tuto poklidně a bezpečně jedoucí posádku na rovince "říznout" , tak jak já tak @Scratch musel předjížděcí manévr absolvovat půlkou auta příkopem :o.   Prostě jinými slovy - orienťák jsem si užil nadmíru (ikdyž po některých horizontech jsem musel z hluboka polykat "páteční večer") a celkově jak už psalo mnoho jiných organizace bezva , kemp a ubytování bezva, jídlo bezva, "pití" bezva,  ale hlavně a to je to nejdůležitější (pak nevadí ani že večer prší) - LIDI - bezváááá :potlesk:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeeeee @Klemoň to jste byli vy s @h4wk3y.... a ja si rikal ze ti popelari na Mohelnicku maj kuwa kary a jsou sakra rychly :D. Jsem se prave pak vracel postavit tu vami porazenou popelnici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro pořádek - popeláři popelnice neporážejí , ale vysypávají.  Tak proto máš pořád tak čisto v autě s tím divným modrým oválem :D

 

Necitujeme přímo předcházející příspěvky ;)

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...