Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za sraz


Recommended Posts

Ahoj všichni,
jsme v pořádku doma, ta cesta zpět nějak rychle utekla. [emoji3]
Tímto bychom rádi poděkovali hlavně Pepitovi za uspořádání srazu, taky Kubovi a Radunce za velikou pomoc při organizaci. Za nás i když jen na sobotu na kukačku musíme říci, že kdyby takto vypadali všechny kempy, tak není co řešit při hledání lokalit. Pepito vybral jsi super kemp a objednal fajn počasí. Jen mě trochu mrzí neúčast některých klubových stálic, kteří to nemají přes půl republiky, místa zbylo opravdu dost. Díky všem, kteří dojeli a nenechali v kempu Pepita s pomocníky samotného. :papa Díky za pokec a za fajn sobotní den strávený se správnými lidmi. [emoji6] Doufám, že jste si to všichni užili, tak jako my a někdy zase naviděnou. A nezapomeňte, Nejsme jen fórum!!! :super:papa
PS: Ať vás ráno nebolí hlava. [emoji14]
 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doma sice ještě nejsem, takže poděkuju za chvíli.., ale sou věci, který prostě musíte vědět hned...! Žhavá novinka dne..:

potkala sem v Penáči toho pingla "teplýho" a možná úplně teplej nebude.. Nesl si na břiše malý mimčo v takovym tom nosítku... Noo a co teď...? Tak je nebo ne..? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo a Mrkvička také děkují, doma jsme byli asi o půl 2, tentokrát jsme z kempu neodjížděli jako poslední kvůli střízlivění :D  Sraz byl parádní, organizátorům velké dík. Jediné, co mě osobně trochu mrzelo byl přístup provozovatelů kempu - v sobotu nasmlouvány 3 akce najednou (my + 2 cizí), rychlost obsluhy a další věci tím byly poněkud poznamenány, dnes pak od časného rána zběsilý nájezd cyklozávodníků, pomalu jsme se ani v klidu nenasnídali :roll

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsme také doma. Děkujeme Pepitovi, jeho organizátorskému týmu a všem klubákům, kteří se zúčastnili. Nebýt těch 850 otázek v "Orienťáku", tak by ani nebylo poznat, že je organizátor prvnička :aut:D 
Kemp je opravdu pěkný, ubytko 1* Jídlo a pití také super. Počasí mělo nakonec taky docela rozum, tak co víc si přát :mrk 
S tím českým přístupem obsluhy už tak trochu počítáme, tak nás to ani moc nerozhodilo. Jen fakt nevím, co by dělali, kdyby byl ten kemp zaplněný 50% + :myslim

Ale celkově vzato to byl zase parádní sraz, a i když nás nebylo tolik (umocněno ještě obrovskou rozlohou kempu), tak se potvrdilo, že když se chce, tak to jde. A nemusí nás být, jako "Dačistů" nebo "Fauvéčkářů", abychom si užili pěkný víkend a spoustu srandy ;)

Takže Pepito - děkujeme :potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty tri akce najednou ta parta proste nestihala. Ale musim uznat ze kemp super. Jidlo take opravdu dobre. Krasny orientak a za to ze provozovatele jsou chamtivy dementi a nazvou si tam cyklobuzny, nas a vetsi svatbu a daj na to jednoho kuchare a 3 slepice ve vycepu a jednoho drzyho pingla.... ale ten aspon fungoval a za me se snazil. A docela ho chapu protoze odnasel neschopnost svych kolegyn. Ale toto organizator ovlivnit rozhodne nemohl. Takze za me velke diky a palec nahoru Pepito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky diky za super sraz... Pepito palec nahoru.

 

Scratch to vystihl presne - chamtivost majitele... Pan "Broučci" se snažil, ale prostě toho měl nad hlavu... No ale prostě poslední dobou se najde na každém kempu něco a toto Pepito nemohl ovlivnit...

 

Díky moc, paráda veliká.. a díky i osazenstvu, protože večery byly fajn :-)

 

EDIT: Jedna výtka na Pepita tu je - škoda, že nebylo o společném focení nějaké info předem, nebo se aspoň nedostalo ke všem, a my byli zrovna projet předváděčku.... 

Upraveno uživatelem h4wk3y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, StibTo napsal:

Jediné, co mě osobně trochu mrzelo byl přístup provozovatelů kempu - v sobotu nasmlouvány 3 akce najednou (my + 2 cizí), rychlost obsluhy a další věci tím byly poněkud poznamenány, dnes pak od časného rána zběsilý nájezd cyklozávodníků, pomalu jsme se ani v klidu nenasnídali :roll

 

Tome,to bohužel ovlivnit nemůžu,dělal jsem,co jsem mohl.Omlouvám se za komplikace :mad::papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, h4wk3y napsal:

EDIT: Jedna výtka na Pepita tu je - škoda, že nebylo o společném focení nějaké info předem, nebo se aspoň nedostalo ke všem, a my byli zrovna projet předváděčku.... 

To jsou právě ty šumy o kterých jsem psal v úvodu obecného pokecu a za to se omlouvám :mad:

@Radek Hurvajz,prosímtě,hoď na photoshopu do společné fotky ty,co se někde toulali po okolí :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já bych chtěl také poděkovat.

DĚKUJI všem,co přijeli na můj sraz. :super

Jsem moc rád,že jste přijeli v tak hojném počtu. :super

Omlouvám se všem,kteří byli jakkoli nespokojeni,určitě jsem to neudělal schválně.Snažil jsem se a strávil s přípravou dva a půl měsíce.Musím uznat,že připravit víkendový sraz,tak aby byli všichni spokojeni,asi nelze a smekám před těmi,co to dokážou. :super

Chtěl bych MOC poděkovat Klemoňovi za včasné dopravení propagačních materiálů, StibTovi,Michalovi11,Emilovi,FrantoviCV a Tommansovi za organizaci při pětiboji :super

Dále Radunce,Kubovi,Radimovi.1008,Zůze a MJSyticovi za vyhodnocení orienťáku a pětiboje a KoudaKovi za porcování kýty :super

A také MJSyticovi a Verýskovi za předváděcí vozy a dárečky do cen :super

Samozřejmě díky všem,kteří mi jakkoli pomohli při organizaci srazu :super :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už sem taky doma. A chci poděkovat za svůj první a super sraz.. :) Pepito byl tvůj první a stál za to. Děkuju ti za to..:super Doufám že se brzy uvídíme a zopaknem to. :) 

A ještě chci poděkovat za to že jste mě přijali mezi sebe.. :):)  Bylo to supeeer!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito - to byla výtka ke kempu, jak píšeš, nejsi na vině, těžko jsi s tím mohl něco dělat :) Sraz nám to nezkazilo. Byl parádní. Zasloužíte pochvalu za jeho přípravu a provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Pepitovi a jeho týmu obrovská poklona.. :potlesk:potlesk:potlesk
V rekordním čase uměl Pepito objednat i tuš.. :D
hele za mě super.. Jídlo fakt dobrý.., ubytování (za mě v pokoji) bomba...!
Orienťák nám opět ukázal zač je toho loket.. - teda vlastně Bouzov.. :D
Pětiboj - no zjistila sem, že sem totální lempl :D a jediný co by mi šlo - tak někoho přeříznout.. :D ten popruh mě s @Verysek rozesmívá do teď a přísahám, že už nikdy nezapomenu, kde všude se může lyžovat - a @StibTo - ty blatníky a tlumiče vejfuku.. :D - já z toho fakt nemůžu... :D
Obě večerní posezení až na těch pár kapek velice příjemný a v pohodě.. Litovel se dal pít (zelená taky) a ta kejta mooooc dobrá... Akorát Koudy nám toho nandal, že se to ani sežrat nedalo... ;)
Pár lidí sice chybělo, ale můžou se tak akorát chytit za nos
pohoda a relax mezi svejma, člověka fakt nabije... :)

DÍKY DÍKY... a velice se těším na další setkání... :papa

PS: to je ňáká politická provokace..? :D
"tentokrát jsme S kempu" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...