Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508sw 1.6 eHDI 82kW 112HP


zidane256

Recommended Posts

Ahoj, 

tak jsem se po čtyřech letech rozhodl vyměnit své staré auto Peugeot 308sw za nového Peugeot 508sw. Jedná se o motorizaci 1.6 eHDI 82kW  s automatickou převodovkou. Rok výroby je 2011 nájezd při koupi 144 430km. Barva zlatá metalíza. Výbava: automatická klimatizace, brzdový asistent, dešťový senzor, elektrické ovládání oken, stabilizační systémy ESP,ACS,DSC, elektricky sklopná zrcátka, zadní parkovací asistent, protiskluzové systémy, panoramatická střecha, senzor světel, tempomat, tonovaná skla, navigace a mnoho další výbavy. 

Teď mám v plánu vyměnit klasické žárovky za ledky v osvětlení interieru a nějákou běžnou údržbu jako je výměna rozvodů, oleje, filtrů.

Tady jsou nějáke fotky:

IMG_0487.jpg

IMG_0491.jpg

IMG_0494.jpg

IMG_0495.jpg

IMG_0496.jpg

IMG_0498.jpg

IMG_0500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne auto. Ak chces dávať led do interieru, tak som do svojej 508sw objednal vykonne LED z ebay a cakam na ich dodanie, mozem ti potom napisat ci ti ich odporucam alebo nie. Na spiatocku ti viem odporucit super LED ziarovky ak mas zaujem. Ak by si chcel do navigacie najnovsie mapy uvolnene v 8/2017 a alert zony 8/2017, tak mi napis sukromnu spravu a budes ich mat zadarmo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral som ich 10, ale prislo mi 16 bielych, 5 modrych a jedna sulfitka :D

musis si zratat kolko ich potrebujes do auta, kufra atd. Ak mas podsvietenie noh, to mas hned 3, kufor 2, predne dvere 2, stropne svetla.... + nejaka rezerva, ak by nejaka nefungovala, cize asi ich rovno zober 20

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Tak před pár dny jsme spolu měli kulatiny skočilo na tachometru 150 000km a jak se patří tak si auto řeklo o dárek o výměnu brzdový destiček. Tak jsem vyměnil přední i zadní brzdové destičky. Zároveň o pár km později jsme spolu ujeli prvních 5 tisíc km. 2d5d7e3fb115c1d5c1b82cfcda842e6a.jpg211a5b27676cfd880594a571eeb32b56.jpg
Navic na 508 jsem vyměnil osvětlení SPZ za led žárovky a svítí to opravdu parádně.
54badcc9de35d5564a5ef272c9aca224.jpg
Potom jsem ještě vyměnil klasické žárovky za LED ve dveřích foto dodám později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Nedávno nám na tachometru skočilo 160 000km. Máme spolu najeto dalších 10tkm a nemůžu si spolehlivost auta vynachválit a pohodlí, požitek z jízdy naprostá paráda. Jako po každých 10tkm se chystám vyměnit olej, palivový a vzduchový filtr. V autě jsem vyměnil osvětlení dveří za led žárovky a vypadá to luxusně večer nahraju nějaké to foto. 

91BBA8E2-9DBD-433F-BED1-AEA4187BF41C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...