Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač problem


zidane256

Recommended Posts

Ahoj,

tak včera jsem se stal šťastným majitelem peugeota 508sw 1.6ehdi 82kw. Při jízdě z autobazaru se naskytl problém s pocitadlem spotřeby. Celou cestu mi měřidlo spotřeby ukazuje průměr a aktuální spotřebu přes 30l/100km. Realita je však jinde po tom co jsem spočítal spotřebu tak to vychází kole 6litru. Píše to pořad tak obří spotřebu ale dojezd na plnou nádrž to píše kolem 1500km. Kde muže byt problém ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Asi nepochopim, ja potrebuju s autem jezdit po zakaznicich ne po servisech

Hlavne nepochopim, jak se muze dostat do prodeje auto, ktery nedokaze ostriknout predni okno, kdyby delali nejaky provozni testy v desti a na posoleny silnici, tak to muselo nekoho srat, ze ma okno jak umakart

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U O3 nevim, u O2 lehce ostriknu a cajk, u 508 se muzu postavit na hlavu a strikat pul minuty a pokud je posolena mokra silnice, tak vrsek skla a trojuhelnik kolem zrcatka drhnu na sucho

Za jizdy se tam voda nedostane, kdyz stojim, tak jo

Ten proud je tak jemnej, ze ho vzduch srazi dolu i kdyz trysky nastavim naboru

U predface aspon slo koupit jiny trysky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou, predface mel bud praseni-k nicemu nebo dva proudy, ktery na pozadani menili (aspon me)

face ma stelovaci rozprasovace, ktery stejne stelovat nejdou, respektive je rozdil znat, kdyz auto stoji, jinak kdyz je zvednes, tak proud vzduchu to srazi stejne dolu

na predface je zbytecny davat trysky z face, lepsi tam dat ty co neprasej a maji dva proudy a neni treba pilovat kapotu

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tedy ta úprava osvědčila. Při jízdě po dálnici už ostříknu sklo téměř nahoru. U starého provedení to bylo sotva do půlky. Štelovací trysky stříkaly ve dvou proudech, ale nebyla to také žádná sláva a byla velká spotřeba kapaliny. Řekl bych, že hlavní problém je v čerpadlu ostřikovače, které vytváří malý tlak kapaliny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...