Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem dnes dojezdil se svoji 406......


Charlie 1

Recommended Posts

@Charlie 1 tak to uprimnou soustrast a gratulace, ze jsi celej a ze te to na orech nehodilo tvyma dverma napred. Klouzalo to desne, ja ten den na dalnici taky citil, jak to zacina tancovat a to jsem jel 80 a rovne, rikal jsem si, jestli uz mam tak sjety gumy, ale bylo to silnici. Videl jsem pak i nejaky auta ve svodidlech i par situaci, kdy frajer valil 130+ v levym, asi ze fyzika pro nej neplati a mel najednou co delat, aby zustal na dalnici, to pak najednou zvolnil na 70

jinak, kdyz na to nechvatas, tak hod zatim znacky do depozitu a sleduj mobile.de, ona se treba nejaka motorschade nebo getriebeschade za par ecek objevi a pak bys to jen hodil na tvoje papiry, prehodil potrebny veci a jezdis. A kdybys nesel cestou prestavby, ale prihlaseni na novy papiry, tak kdyz by to melo euro3 a neplatilo se eko, tak prihlaseni vyjde komplet kolem bura, to taky neni hrozny. Chce to vybirat podle PLZ (nemecky PSČ) aby to bylo co nejbliz hranicim

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted o jedny jednam v Praze ma klekly motor,coz mi nevadi,zitra uvidim fotky a pak bych nekoho z Prahy poprosil za nejakou uplatu,jestli by na to nemrkl...

Ferry kdyz se prehazuje motor tak se prehodi jen kus za kus a nemusi se neco parovat,prehravat bsi apod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde na Praze 4,jde mi o to abych tam neletel s podvalem jak ocas a pak to stalo za kulovy,na foto vypada vše jakztak...necekam zazraky,ale shnily napadrt to nemusi byt..

Na 70%jsem rozhodnut najit darce a vse co je na mém prehazet....

406 byla moje prvni poradny auto,po Š120 a asi mi prirostla hoodne k srdci jak komfortem tak jizdnimi vlastnostmi a vzhledem,jsem pacient na 406 jak Ferry i Čakom:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, pokud jde jen holy motor, tak je to ciste mechanicka vec. kdyz jeste prehodis i sani s navrtanyma vstrikama LPG a das starej kabelovej svazek motoru s udelanou kabelazi LPG tak po vymene jedes rovnou na plyn, delal jsem to na svy 406 i na jinych (vcetne treba 3.0V6)

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem taky zvedavej a rohodne to sem pisni. Ale krasny pripad u me motorky.....

33000 z aukce a 12000 doplatek pojistovny do celkove ceny 45000. S tim jsem nesouhlasil, protoze na motorce byly instalovany doplnky typu miniblinkry (1500),  ladeny vyfuk IXIL (9000), drzak kufru (2500), kufr 52L s operkou a brzdovym svetlem, (8000), podpery bocnich brasen (1500), plexi stitek Honda (3500), a mohl bych si jeste pokracovat..... vse s homologaci...... poslal jsem jim nesouhlas s tim, ze jsem vyjel podobne vybavene motorky s jejich trzni cenou a pozadal o navyseni..... a svete div se, poslali dalsich 15 tis navic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude to dohadování, každopádně plnit se jim nebude moc chtít,v záloze je připraveny dopis od právníka....jde o to kolik ocení zbytek auta ten odečtou ID tržní hodnoty a je to...samozřejmě čekám ,ze zbytek auta ohodnotí na nesmysl třeba 20000kc aby museli doplacet co nejmíň....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřimnou soustrast.. Mě se takhle roztancovalo minulý týden coupátko. Novej asfalt, lehce napršíno, silnice z kopce a do zatáčky. Jel jsem cca 40km/h!!! Najel do zatáčky a prdel mě začala dost hnusně předbíhat . Naštěstí jsem to vyrovnal. Nedokážu si představit, jak by to dopadlo, kdybych tam jel, jako obvykle... A to jsou na autě od června nový gumy s kterejma jsem najel cca 2tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový povrch vozovky klouže  suchý natož v dešti. Starší asfalt klouže v okamžiku kdy začíná pršet než se spláchne prach a nečistota že sucha. Což bylo asi v případě Charlieho karambolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to už zbytečné psát--minulý týden Jeseníky-Ostrava lilo opravdu jako z konve, stěrače na full, jel jsem podle předpisů a někteří mě brali odhadem tak 120km/h, mezi Krnovem a Opavou bylo 5 aut ve škarpě, někde v autě plno děcek... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Nový povrch vozovky klouže  suchý natož v dešti. Starší asfalt klouže v okamžiku kdy začíná pršet než se spláchne prach a nečistota že sucha. Což bylo asi v případě Charlieho karambolu.

Ano to se přesně stalo nepočítal jsem s tím jel jsem běžně jako vždycky....ponaučení pro příště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...