Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem dnes dojezdil se svoji 406......


Charlie 1

Recommended Posts

Tak to opravdu docela ranec. Náš mladej si pořídil AUDInu A4 za nějakých 550000 (přes bazar na půjčku) takže havarijko má povinné, tak využil můj bonus (já jsem vlastně pojistitel) a se všemi bonusy - bezeškodní průběh atd. - ho roční pojistka vyjde na necelých 8.000,- Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Tak dnes manželka v Náchodě nedobrzdila:bojim

Nosníky nejsou hnutý,klima neutekla,akorat popraskaná světla,chladič,sahara se točí,příčka v prdýlce,nabrala polaka,který zastavil před přechodem,který je hned za připojovacím pruhem je to tam na hovno....

IMG_20181018_194341.jpg

 

IMG_20181018_201551.jpg

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sto chutí napsat Ti sem něco úplně jinýho za ty nedávný blbý pindy proč si kupuju 3.6 V6 na ježdění po Praze ale napíšu jen toto - to naštve! Hlavně jestli je manželka v pořádku.

Upraveno uživatelem StibTo
Prosím bez sprostých slov. Dík!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně to napiš nejsem nasravací,jo byl to tukanec cca 10-15km,kdyby to bylo víc vzali by to nosníky,normalné s tím dojela domů....

nikdo nebyl zraněn,takových tukanců jsou denné desítky.....akorat nevím jesti to řešut z havarky,protože by se mohlo stát ,že by mě už nikdo nepojistil,minulý rok to byla totálka mojí 406....tohle likvidator ohodnotí podle mě na totálku...?

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, StibTo napsal:

Mám sto chutí napsat Ti sem něco úplně jinýho za ty nedávný blbý pindy proč si kupuju 3.6 V6 na ježdění po Praze ale napíšu jen toto - to nasere! Hlavně jestli je manželka v pořádku.

ty pindy jsi si vlastne vyslouzil za sve pindy na lpg a naftu, jak zasejes, tak sklidis. V tom se na me Tome nezlob :), nemyslim si, ze nasi majitele firmy jsou setrilci kdyz maj 3 mergly v hodnote 6mio, a dalsich 80 aut v hodnote 40 mio a naklady na provoz v hodnote najetych cca 250 tis km mesicne jsou u lpg uplne jinde nez u nafty, natoz u benalu........ takhle treba premyslej.....

Charlie - hlavne ze je zena ok, preci jen to dopadlo jeste dobre na takove auto :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nas..e to ne že né. Ale dokud jde o plechy a nejde o život tak jde o ho.no.  Asi bych to řešil opravou na " prasáka "  díly z vrakárny. A jestli to nebude v barvě tak bych to neřešil důležitý je dát to do pojízdna aby měla manželka kola. Když posháníš díly na vrakárně tak při troše šikovnosti je to za víkend zpět na silnici. Protože pokud nemáš lakýrníka a necháš to lakovat ofiko tak bude cena laku větší na těch pár kusech než je cena auta.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, StibTo napsal:

No jak myslíš...

hele je to jednoduchy, 127 Kč na 100km nebo 260 Kč na 100 km. Coz pri mesicnim najezdu je cca 320 000 Kč za lpg vs. 650 000 Kč za naftu nebo benal a k tomu cekat kdy se neco treba na ty nafte rozbije

Kdyz si to clovek spocita, tak se nedivim, proc jsou tak nestastny, ze koncej auta na lpg se zastavbou z tovarny....... pekne se zvednou naklady....

Charlie: pokud nebudes opravovat, tak mam pro zenu na prodej hyundai i30CW, ale to kdyžtak pak sz ať to tu zbytečně nespamuju ;) 

Upraveno uživatelem Péťa
Prosím bez sprostých slov. Dík!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budem opravovat STK na 1.5roku,Lpg ještě 5let....;)

Zas tak hrozný,to neni Nosníky jsou v pořádku,i příčka nárazníku je jen prasklá....

Kapotu, příčku,chladicovou stěnu s chladičem vody mám,nárazník je jen napraskly a světla taky to se svaři....

Klima drží....

Masku,výztuhu nárazníku a mlhovky jsem sehnal za 1000:)

Scratch díky za nabídku,ale stejně nemám volnejch 130000Kc,nejdřív dojezdim 406 a pak chcem nový,nebo max.2lety..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napíšu jen ''jak se sere, tak se sere'' :(, jinak bych udělal jak píše Vena...

minulý týden mi pizda přede mnou zastavila v připojovacím pruhu :o, brzdil jsem za ní tak, že by mezi nárazníky nevlezl ani cigaretový papírek..., tak jí říkam ty huso, proč nejedeš furt v tom připojovacím pruhu a pak se zařadíš,  ve škole je prý učili zastavit a dát přednost :mrk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tam blbě udělaný, za ty hloupý řeči, to naštve, nejsem urážlivý, ty řeči za své řeči, no naštve to, jde o nic..., na tý naftě rozbije, jak se kazí, tak se kazí...

nebo jakkoli jinak... :) ale slušně prosím...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Scratch napsal:

hele je to jednoduchy, 127 Kč na 100km nebo 260 Kč na 100 km. Coz pri mesicnim najezdu je cca 320 000 Kč za lpg vs. 650 000 Kč za naftu nebo benal a k tomu cekat kdy se neco treba na ty nafte poštve? 

Kdyz si to clovek spocita, tak se nedivim, proc jsou tak nestastny, ze koncej auta na lpg se zastavbou z tovarny....... pekne se zvednou naklady....

To byla spíš reakce na to jak zasejes tak sklidís. Ale OK. Nikdo mi tady nebude psát proč si kupuju V6 "do města" (kor kdyz sice bydlím v Praze, ale nejezdím jen po Praze - jedni rodice u Zbraslavi a chata u Liberce, druzí rodiče na Vysočině apod ale i kdyby, je to moje věc) a už vůbec ne někdo kdo si dá LPG do 1.8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...