Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem dnes dojezdil se svoji 406......


Charlie 1

Recommended Posts

Tak dnes při dešti jsem chytnul hodiny a 406 dopadla špatně,zaplaťpanbůh že jsem nikoho nesmetl,to by byl pruser jako hrom....

gumy předek 7mm,zadek cca 4mm rychlost 70-80km......proto v inzerci sháním nějakou slušnou 406 nebo 307,kdyby jste o něčem veděli dejte prosím vědět!

fakt jsme s ní byli mooc spokojený,nikdy nás nikde nenechala....proto jsem tenhle rok udělal velkej servis za 20000Kč,uvažuji něco dotahnout z německa a udělat přestavbu...

čekám na likvidátora jak to ocení pak to půjde asi do dražby......

 

IMG_20170901_102309.jpg

IMG_20170901_102322.jpg

IMG_20170901_102335.jpg

IMG_20170901_102522.jpg

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalo se to rano v 9.50,odtahovka co mě vezla tak jsem byl 5...

teplo a z pole nalital jemnej prach a začalo do toho pršet,na cestě nic nebylo vidět,ta zatáčka se dá projet v daleko větší rychlosti...holt zadek mě předjel roztočil jsem se na cestě tak 2-2 jsem se otočil achytl mě hlubokej přikop a hodilo mě to na ořech.....kdybych skočil do pole o 5m dřív nic se nestalo,ale jsou to plechy a život jde dál...

IMG_20170901_103208.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak to chodí při havarijním,ale bojím se  že to ocení na kulový apak bude nějaká aukce.....

bohužel ted je rozpočet na auto max.50000kč proto se mi jeví dotáhnot něco pěknýho a udělat přestavbu a přeházet to z mýho,co jsem ted dělal nebo to rozprodat a koupit 307sw?

fakt nevím,co dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Charlie 1 napsal:

nevím jak to chodí při havarijním,ale bojím se  že to ocení na kulový apak bude nějaká aukce.....

bohužel ted je rozpočet na auto max.50000kč proto se mi jeví dotáhnot něco pěknýho a udělat přestavbu a přeházet to z mýho,co jsem ted dělal nebo to rozprodat a koupit 307sw?

fakt nevím,co dál....

Počkal bych, co ti řekne pojišťovna. Případně rozebrat a prodat, co půjde. Přehazování nevím, co jsi na tom dělal, ale podle mě nerentabilní. To by jsi musel sehnat něco hodně zajímavého.

Jen jsem tak mrknul a našel tohle. https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/307/17412106?goFrom=list

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja měl vyhlidnuto tohle, ale kvuli LPG jsem se o to dale nezajimal, jenže dnes už je to prodaný, odkaz je na archiv, to by bylo pro Charlieho zajimavý asi  https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:xhIMsvVt7b8J:https://auto.bazos.cz/inzerat/78150777/Peugeot-307-20-16v-130kw-LPG.php+&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nase.. to takhle vymazlený auto a kousek od baráku dvakrát. Ale jak bylo psáno již několikrát dokud jde o plechy tak jde o hov.o .  Důležitý je aby jsi se rozjel co nejdřív znova možná se to může zdát jak blbost ale i takováhle " malá nehoda " dokáže s psychikou zamávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pavle, hlavně že se ti nic nestalo...ale auta je fakt škoda, hlavně potom, co jsi do něj teď zainvestoval.  
Docela živě si umím to překvapení v podobě ustřeleného zadku představit, i když moje zkušenost je už rok a půl stará. Také jsem nejel rychle a bylo to hned. Dodnes to mám v paměti a za deště jsem sakra opatrný. Moje to naštěstí odneslo o dost méně a dveře od tebe slouží dobře.

Tak přeji, abys dobře vybral a nejlépe samozřejmě 406 :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si to tak neber, auto se sežene jiné, hlavní je zdraví. Já si skoro nadělal do kalhot, když mi blesk co udeřil kousek ode mě za jízdy, odrovnal 307 a když jsem vylezl ven, řekl jsem si, kdy ve mě asi hrklo, .uj s autem život jde dál. Takže nezoufej a hlavu vzhůru. Budu držet pěsti při výběru nástupce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Peugeot-406-Break-Tendance/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:19300_16_,frn:2001,ful:petrol,pwn:55,cli:automatic_climatisation,vcg:estatecar/pg:vipcar/249531701.html 

To by se mi libilo,muze mi nekdo nastrelit,kolik by stalo cca dotazeni auta sem popripade kontakt na nekoho kdo auta taha?

Popripade sem muzete davat zajimavy 406 v benzinu,kdybych neco prehlidl.vic očí vic vidi.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...