Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Peugeot 406 break,benzin,r.v.2001-2004,new model


Charlie 1

Recommended Posts

ta první je nafta,ta druhá XU...

byl jsem se podívat na tu z Italie,vypadá pěkně nebouráno...nefunkřní klima,brzdy KO vubec to nebrzdí,kabinový ventilátor KO,problém s ABS...LPG 10let provozu....kdyby šel dolu dalo by se uvažovat....jinak ten plyn je past nikdo to už nezrepasuje ani díly nebudou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Milan+ napsal:

To jako chceš za půl výplaty lestenku? 

54 000Kč půl výplaty?:myslimjak u koho u mě rozhodně ne....;)

to seš Milane dobře placenej;)

Má to v bazaru,bazarník chytrý kecy ,klimu stači jen doplnit a bude OK,ja proč se nedoplnila je to otázka 500, brzdy skvele brzdí,ja na to at se de svézt sedanem ,že to vubec nebrzdí,to at povídá někomu jinýmu....dal jsem mu na sebe číslo,pokud by byla cena jiná...pane to se prodá...já za tuhle cenu určitě:Dtyhle auta už kupujou jen fandové značky a pomalu jich je míň a míň.....každá věc má svýho kupce.....

není důvod jít s cenou zatím dolu,jsou to jenom malý věci to si kupec vychytá..prej...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Tak jsem se byl na auto,podívat....

První dojem wau do toho jdu,po prvním poblouznění ,karoserie ok občas nějaka kosmetika,Prahy v zadní části KO cca 20-30cm na obouch stranách,v podstatě drží jen barva....motor po nastartování hlásí antipolution faulty,ale Check engine nesvítí,motor jede pěkně,nejlépe,ale ouha při 4000-4200 výpadek motoru  a auto přestalo táhnout,při ubrání plynu se zase rozjel a jel normálně?že by stejný problém jako měl Ludweek a teď Sharpes??Jinak velký - nejde klima,klima kompresor spina,ale v okruhu nebylo žádný chladivo,úplně prázdná,před zimou prej šla,může být cokoliv,trubka,nebo chladič,akorát,že tyhle věci jsou dost drahý na opravu.....jinak auto nikam netahlo,nic neklepalo,docela dobrý,asi nejlepší co jsem se byl mrknout...akorát se mi zdálo že to nijak zvlášť nejelo,myslel jsem že to bude větší dělo, popřípadě můžou být KO lambda sondy uduvila mě průměrná spotřeba za 2500km a to 10,9L a to říkal že s tím jezdí do práce cca 25km,coz se mi zdá hodně...,vypadává tachometr a nejde stahování okna za řidičem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • brixtr locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...