Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Peugeot 406 break,benzin,r.v.2001-2004,new model


Charlie 1

Recommended Posts

Peto nevim jak jsi na to přišel. Ja k vozům sdelim vzdy veskere info jak je mi známo...

Do inzerce píšu potrebne info a na dotazy vždy odpovím pravdivě.

Co se jedná o tu V6, ta havarovana nebyla a je v top stavu... Krasny a zachovaly auto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to asi dobra 406 ,Hugo už 406 moc netaha to musí už stát za to!!

Což o to asi by se mi to líbilo,ale zas na druhou je to pro me na ježdění do práce luxus,+předělání na LPG aby me to nesezralo zaživa, to už jsme nad limit...který jsem ještě schopen do auta dat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele bylo.mi toho auta fakt líto... V takovym stavu se uz jen tak nesezene, takže jsem ho přenechal brachovi... Byla by skoda ho prodat nekomu , kdo by to zhuntoval...

Je fakt top , dnesni emise (slova technika - "kolik to ma najeto? Vždyť to ma hodnoty jak novy motor" 

Dovozova stk - bez zavad. Perfektni stav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Péťa napsal:

Ne, ne. Zrovna jsem myslel na Gábovo auto

https://www.peugeot-club.com/topic/112094-peugeot-307-break-16-16v-prodano/?tab=comments#comment-1851048

Jo ano , bourane bylo a nikde jsem to netajil. Take jsem to i vystavil na muj FCB a kdybych to skryval tak nikde neprezentuji opravu vozu.

Napsal jsem tam ze je to po členovi a kazdy by se to stejne domaknul.

Novy majitel videl fotky , dostal info a vše jsem mu rekl. Na oplatku mi pochvalil opravu a spokojene koupil a odjel. Navrch davam zaruku na skryte vady pul roku. Myslim si že jen tak nekdo tohle nedá... Nebo treba slíbí , ale nedodrží...

Od Gaby jsem taky nedostal žádnou zaruku ... Takze tak asi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Před hodinou, MilanF1 napsal:

Kup něco mladšího... to budeš mít jinak dlouhé hledání. Jako bych já hledal jinou 306 ... co jsem vidět, tak to jsou sroty oproti tomu, co mám doma. :D

potřebuju něco na 4 roky...pak do toho chci bouchnout jako ty a koupit něco novýho nebo max.2lety do 20000km.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 roky je dlouhá doba, to už chce opravdu solidní auto. A na druhou stranu chápu, že ten nákup nového nemůžeš uspěchat, jelikož nyní ty peníze nejsou. 

Začarovaný kruh, že kterého ti zbývá jen hledání 406, kterou dokonale znáš, abys co nejvíce zkrátil tu dobu šetření na nové. :)

Takže přeji mnoho štěstí, budeš ho potřebovat. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak,peníze by nějaký byly,ale co sezenes za 200000Kc,ve velikosti 406?auto 6-7 let starý s nájezdem 150-200tis.km touto cestou už nechci jít,chci si udělat radost jako ty,po tech letech na to mám nárok,bud člověk sype do baraku a nebo do děti, a to jsou jen na základní a nedělám si iluze ze az budou na střední popřípadě vysoké tak to bude teprve masáž....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...