Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Peugeot 406 break,benzin,r.v.2001-2004,new model


Charlie 1

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

První dobrý je to ale automat a tam to může smrdet pruserem.ti jsem mohl mít V6

Druhy 3xzboreny na předek...

Třetí nějaký Ukrajinci a je to 81kW

Čtvrtý chlap ani nekomunikuje,není schopnější to ani nafotit,a z tech fotek co tam jsou to je bída...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

John Ice ,zadání kombi ,sedan jeden doma mám....

ten 2.0 kdyby to nebylo bořený na celej předek,chlap mi tvrdil,že žena neubrzdila a odnesl to narazník ,chladiče,kapota...ale proč jsou lakovaný i blatníky nedokazal vysvetlit...

kdovi co s tím bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1ten plynovej kombik na bazosi je byvalej Devils-Nightuv, dokonce jsem s tim mozna u tebe jednou byl (nebo to bylo u Hugo Bose, ted uz nevim, ale jel jsem tam do tech koncin u vas touhle 406 :) ) a kupoval jsi z ni pak od Devilse Tanami disky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,to bude na 99% ona, tartarini 2004 rok vybava, vse sedi. Tenkrat me vytlacil na dalnici s Volvem a byl jeden blatnik od nej,druhej snad od svodidel,ohnutej roh kapoty a odrenej naraznik. Tenkrat uz jsem vyhlizel 407 tak jsem to ani neopravoval a rovnou prodal.telefonni cislo sedi,takze ty blatniky musel lakovat.nechaval jsem ji tenkrat docela levne kvuli tomu posramoceni.vcelku to nebylo spatny auto,ale tech ran to uz dostalo teda vic no.

 

podle vinka by ti to nekdo mohl zjistit na pojistovne,slo to normalne z pojistky.ja nevim jestli bych jeste nekde nasel fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...