Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Peugeot 406 break,benzin,r.v.2001-2004,new model


Charlie 1

Recommended Posts

Díky už s panem jednam.uvidíme....každopádně je tam Holanďan může to mít najeto i 500000km a pěkně vylitany...Každopádně ideál benzin a LPG si přehodit z myho jako jsem to udělal u všech svých aut....tak jsem nebyl daleko od pravdy ted to má 400000km a vypadá dobře..přenechávámněkomu,hlevně se mi nechce srát s tím starým AG a ještě je válcová nádrž v kufru...

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj tak jsem narazil na toto:

https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/17524212?goFrom=list

což o to 3.0 by nevadil...ale ten automat?:myslimjakou má výdrž a jak hodně se sere?

2 věc má to servisku,ale cebia nic neukazuje proběh kilometrů?mohl by mi někdo zjistit xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Každopádně nevím jak to má jet a jak automat řadit?někdo tady měl 3.0 v kombi ,ale nevím jestli s automatem?ale kdo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ta první je 6FZA ta druha je stočená... Ted jedname s němcem 2.2 v plny palbě, 180000Km jen ta cena...

Hlavně jsou s manuál Klímou,ta je u manželky a jsem z ni na palici, jsem zvyklej na auto.i když ted nemám žádnou....

Cakom mas email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čekám že auto nebude totální bořka;),zas tolik aut bouranejch není ,aby se nedalo najít;)....ty by jsi snad koupil totalní bořku a nevadilo by ti to?ja s tím autem pak potřebuju jezdit tak 4 roky ,ne aby se mi rozpadlo pod prdelí...;)

80% 406 v inzerci jsou šroty,já vybírám z těch 20%....a neřeším ,když bude v cajku tak za ní 50000Kč klidně dám....ale ne za šrot...a total bořku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...