Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde sehnat krytku montáže pro střešní nosič


Mosquito

Recommended Posts

Potřebuju radu, zda nevíte kde sehnat výklopnou krytku co kryje montáž střesního nosiče. Bohužel se mi zlomila a Peugeot prodává pouze celou lištu. Zkoušel jsem i různé vrakoviště a všude mi řekli, že tydle díly nebudou sundavat, že to šrotují s tím :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu zlomenou slep. Předpokládám, že se ulomila ta packa, anebo se zlomila vejpůl ve viditelné části?

Pokud je viditelná část OK, tak ji slep (pod ní je dost místa), nebo připevni jinak. Lepidlo zkus tavné, drží i plast.

Jinak jen vrakáče, jiná rada asi není. A to ještě budeš muset řešit barvu, to je dost peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slepit nejde. Je to hodně malý průřez a vždy prdne :-(

Proč řešit barvu? Ty krytky jsou all jen černé. Takže plast vyšisuje +/- stejně.

 

Kdyby aspoň byl někdo z vrakáče ochotný, ale do všech co jsem volal mě poslali do ... že chci todle a ne něco většího 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli máš stejný typ, jako já, mám v barvě karoserie a hladkou střechu.

Nicméně, nepíšeš, zda pohledová strana je v pořádku. A spodek jakkoli nastav, prodluž, aby to tam drželo a nespadlo, a při montáži nosičů ji sundáš šroubovákem.

Já mám pod krytkou ten hříbek "fix point", tak na ten to nějak připevni (nacvakni nebo magnetem?).

Zavolej ještě vrakáč Křelov a Bystročice, pokud bys jel na sraz do Mohelnice, tak by sis to vyzvedl.

Mám toto

 

Clipboard01.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám celou lištu černou, ale krytku která je zlomená je i u tebe černá, takže je jedno z jakého bude auta.
Zatím je to přelepené černou izolačkou. Kamarád zkouší nějakého svého kámoše co má vrakoviště s francouzema, tak uvidím... Snad se štěstí usměje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, celá černá až do běla....

Nevím, jakou radu očekáváš:

- koupit novou

- koupit z vrakáče - už jsi obvolal aspoň 10 vrakáčů?

- slepit, tzn. např. vyrobit funkční část z pružného plechu a na něj nalepit pohledovou část. Anebo, doporučuji, rezignovat na "odklápění", a udělat krytce "nožičky" nebo držák, kterým ji budeš nasazovat do určeného místa. Použití magnetu jsem už zmiňoval.

DSCN8291a.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...