Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přístrojová deska


štír62

Recommended Posts

Zdravím osazenstvo. Zasekavaji se mi budíky od teploty vody a ukazatel paliva. Na netu jsem našel starší přístrojovou desku a objednal jsem ji. Byla na mojí motorizaci. Při výměně po zapojení stále svítily kontrolky ABS, ESP, aerbag a podobně, místo ujetých kilometrů to jen blikaly čárky. Přístrojovka byla bohužel rok 2003 a FW 20.0 a moje 307 je rok 2001 a FW 16.1. Tak jsem to zkusil asi 4x a nakonec vrátil původní. A ujeté kilometry mi teď ukazují o 30000 km více :-(. Asi to nejde jen tak změnit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna asi před jedním/dvěma týdny jsem dořešil to, že se mi zadrhával rychloměr. Viz vlákno ukazovatel rychlosti.

Mě se sice budíky bavily s autem (FW asi odpovídal), ale byla na nich seknutá ručička pro palivo. Protože neumím vyčíst z desky verzi FW, prostě jsem zajel s autem na vrakáč, vyloupnul budíky, ukázal jim je a řekl jim že chci tyto. Technik mi přinesl dvoje budíky z nichž jedny se s autem bavily = zkusili jsme to zrovna na parkovišti před vrakovištěm.

Výsledek ale je ten, že jsem z budíků z vrakoviště vytáhl jenom strojek pro rychloměr, a dal to do těch původních.

Upozornění: autům prd rozumím, ale protože moje 307 má už hodně za sebou (podle tachometru), tak mi nedělá problém s ní experimentovat :-).

Jo a kilometrů jsem měl na autě více než v budíkách, takže jsem to nemusel řešit. Kolegové z fóra mě na ten problém se stavem počítadla upozorňovali.

Upraveno uživatelem luk1
Doplněna poslední věta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...