Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zadní brzdy


dýzl

Recommended Posts

Prosím o radu jak sundat bubny na brzdách?Abych se přiznal,zadní kola na stošestém ještě nebyla dole ale chtěl bych mladýmu zkouknout jak na tom zadek je i když brzdí na 1 !!

Na staré Ibize (1985-93)se sundal jednoduše vyšroubením šroubů držících buben a zašroubováním větších přímo  do bubnu se ten  sundal, podobně jako to bylo a je na vejtřaskách. Předpokládám že tady asi také? A proč mne to napadlo? Na xantii mu při brzdění hlučeli tak jsem kontroloval a jedna deska byla dost jetá ,skoro KO .tak jsem je porošel všechny a až na tu jednu byli OK .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paja 106 také díky.Až bude čas tak nejrpve alespoň sundám zadní kola,abych nedopadl jako s xantií- levé přední  jsem vůbec nemohl sundat,použil jsem pákou heveru ,cukal sem tam až slezlo a pravé zadní šlo také hůře a navíc byla všechna tak dorvána že jsem musel řádně dupnout na trhák!!Dělat to někdepři defektu v "kostelovém oblečení" no nevím, nebo v dešti asi bych raději jel pomalu a na prázdné gumě !?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...