Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D


Weri 605

Recommended Posts

No tak to já si tou chutí pobýt v takhle pokřiveným světě vůbec nejsem jistej. 

Ekoušům já osobně přeju dlouhodobě jen to nejhorší a svůj pohled na věc nemám potřebu měnit. 

Táta zemřel v nedožitých 65 a já si myslel, že zemřel brzo. Osobně si ale myslím, že tu budu max. do 70ti a to ještě naftový auta jezdit budou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, ozzy56 napsal:

abys ještě v 90. nevykládal děckám ve škole, jak to bylo, když... 🤠

..ja jsem prumyslovej ajtak ...    ..a my mame rikanku   ... az me bude tak 110, prijde Buh a zmackne RESET   ...   :D       ...sorry vole, system error, game over.

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 2 hodinami, BubakGS napsal:

zmeni to jen exit z EU nebo obcanska valka

jen aby ta občanská válka už neklepala na dveře..

Když to vezmeš, tak jak taková kravina jako AdBlue popřípadě dokáže vším zahýbat. Kdyby opravdu došlo a nebylo náhrady, rázem se zastaví všechno...

A kotle?  Už vidím jak při cenách plynu a el. jak všichni rvou do baráků kamna a nahážou tam co jim přijde pod ruku. Zákaz nezákaz. A nějaká ekologie.. bude dávno v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tvl.. ja si asi pujdu vsadit Sportku .... ... o par prispevku zpatky jsem o tom tady psal ...  ...a voila...  ..ani tyden to netrvalo a vsimli si i novinari...  https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/horcik-magnezium-idnes-auto-prumysl.A211020_090048_automoto_fdv?zdroj=top   

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Jsou skupiny lidí, kteří se asi zbláznili úplně. Narazil jsem na krátký článek, který si dovolím ocitovat..

"Apetit pro omezování svobod má v Německu nový cíl. Z Berlína přichází další iniciativa, která chce zakázat nejen spalovací auta soukromým osobám, ale také elektromobily v širším centru metropole. Petici s názvem Berlin Autofrei již podepsalo přes 50 000 lidí. Nik Kaestner, jeden ze zakladatelů nápadu, nabízí pro rezidenty "kompenzaci", využití služeb sdílených vozidel. Ovšem pouze dvanáctkrát do roka. Za jediné řešení ke snižování emisí CO2 považuje obecné snížení jízd automobily."

Tolik jen krátký výtah. Co k tomu říct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono se staci podivat jak jsou Nemci stadoviti. Viz jejich nesmyslny a nekoncepcni ustup od Jadra. Pruser je ze v EU maji a vzdy budou mit hlavni slovo a nase ekonomika je na ni hrozne navazana.
Navic v tom Berline je to v centru dost levicove...viz "znarodneni" pronajimanych bytu. Ale ty vjezdy tam jsou v kurzu uz dlouho viz ty jejich ekoplakety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno nevím chlapyy, ale tenhle vývoj už něco předznamenává :myslim, i když jsou v tom státní pobídky (finanční, daňové atd., nebo i nedostatek čipů a tím i aut, navíc cena elektriky půjde nahoru..., jinak se divím tomu Hyundai--plus 40% v situaci, kdy ostatní mají jen mínus... 😯😯

https://www.novinky.cz/auto/clanek/nejprodavanejsim-autem-v-evrope-je-poprve-elektromobil-40376049

 

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...