Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D


Weri 605

Recommended Posts

Návštěvník

Tak iD4 bude mít dojezd 400 a více km. 
Na takový trase nevidím problém naplánovat zastávku s nabitím. Notabene když jedu dálku 1000 a víc km na dovolenou, tak půlden sem, půlden tam není problém. Už dávno nelítám 1000km v tahu, abych pak půl dne spal jak zabitá mrcha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navíc v Norsku se takové auto pomalu fasuje (jak už jsem psal), mají tam ohromné dotace na ele auta  :)

jinak si stále myslím, že když přijedeš po 400 km na nabíječku a budeš pátý v řadě, tak přestávka s protažením to nezachrání, myslím zatím, dokud nebude nabíječek jako benzínových pump :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Však proč ne, je to vše jen o zázemí, dojezdu atd. Pokud budou ideální podmínky na provoz, není důvod to odmítat. Snad jen, že Elektro autům chybí emoce... Včera kolem mě projel Jeep Grand Cherokee TrackHawk a to je něco co se nedá popsat. Ten zvuk... Bože ještě teď to slyším. Asi zmizí jen ta radost kolem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, elton napsal:

Asi vás naštvu, ale být u nás elektro infrastruktura jako v chorvatsku nebo v rakousku, tak netankuji defakto benzín vůbec a jezdím jen na elektriku. Začínám fandit elektru čím dál víc.

..coby ne. Taky tady Radovankovi neargumetuji tím, že to nejde, ale že pro mě to zatím nefunguje.

...jenže s nárůstem počtu el aut začneš mít za chvíli smůlu s volnými nabíječkami.  Na pumpě počkáš 10-15 minut i se 3 ma ropákama před sebou a jedeš... Ale na nabíječce 3x hodinka, než přijdeš na řadu... No nevím...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@elton ale o tom to je. Tobe to vyhovuje a je to pro tebe i treba prinosem - parada. Mas co potrebujes, co ti vyhovuje. Tak je to spravne.

Ale ekoteror lobby tady jede ze je to vhodne pro kazdeho, pro vsechny a kdyz nahodou neni, tak to delaj spatne a jsou prece uplne blbi a je potreba jim to silou naridit a podporit to nejakym idealne nesmyslnym argumentem. Pripadne jim k tomu jeste zneprijemnit zivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady k tomu Norsku.
https://www.respekt.cz/agenda/paradox-environmentalne-odpovedneho-norska-tezit-ropu-ci-netezit-ropu?s=03

Jinak bych se toho ele uplne hned nebal...
Pokud nebude nejaka brutalni dan na spalovaky tak jeste dalsich 15-25 let po ukonceni vyroby muzeme jezdit v normalnim aute😉

Jinak jsem se vcera pobavil u Globusu...typek v Enyaqu na nabijecce sedel a sedel a sedel tam i kdyz ja uz sel z nakupu a odjizdel.😂

Jinak Radovanku ja jsem vesnickej a u nas je celkem bezne ze behem bourky vypadava elektrina. A to bydlim 15km severne od Plzne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

Ten zvuk... Bože ještě teď to slyším.

Bože, už aby auta nevydávala téměř žádné zvuky. Kdo má ten akustický hluk pořád snášet. Z jedné strany tchyně, z druhé strany manželka a ze všech stran smradlavé a hlučné spalováky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Péťa Jde vidět, že pro tebe je auto jen prostředek pro dopravu z A do B. Pak se to těžce vysvětluje a srovnávat hluk manželky se zvukem V8... Kdyby to bylo identické tak bych provokoval manželku pořád 🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...