Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna blinkru v zrcátku


Micky999

Recommended Posts

Zdravím, netrefil jsem se mezi sloupky při zajíždění do garáže a praskl mi pravý blinkr ve zpětném zrcátku. Podle příručky se má pro výměnu zasunout šroubovák mezi sklo a jeho pouzdro a zapáčit. Když jsem to zkoušel, tak sklo vycvaknout nejde. Jak moc mám páčit, aby sklo neprasklo? Nemá se náhodou páčit celé pouzdro? Díky za odpovědi.

blinkr.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti to nejde, tak bych se zkusil řídit tou informací v druhé části šedého obdélníčku s modrým i :super

To nemyslím nikterak zle ani ironicky, jakožto člověk živící se převážně hlavou vím, že:

1. Proti mechanikovi budu vždycky levej, protože nemám denodenní praxi.

2. Nemám na to vercajk.

3. I když to neopravím, ale ani u toho nic nezničím, tak je to úspěch a můžu to s klidným srdcem dát do servisu s pocitem, že jsem to aspoň zkusil.

A zrovna v tomhle případě dobrej servis naúčtuje jen těch 50Kč za žárovku, protože počítá, že se pak spíše vrátíš a ví, že 10 minut účtovat 2 minuty práce je prodělečněj business.

 

Upraveno uživatelem Ajap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Hlavně to sklo pač opatrně.Na šroubovák jsem nalepil lepící pásku a musíš to celé podebrat,protože sklo sedí na plastu a ten sedí v kruhovém držáku v zrcátku,tak začni opatrně sklo páčit s hlouběji zapuštěným šroubovákem a posouvej ho při tom.Sklo ti odskočí,potom sundej horní kryt zrcátka,malují dva držáky,ale já mám jen jeden v předu a kámoš taky,tak asi nebyl ulomený.V držáku je pojistka,tak ho nech volně viset a blinkr drží z vrchu jen jedním čudlíkem,který zatlačíš.Žárovku vytáhneš z objímky,žádné šroubováníToť vše,jen pomalu a opatrně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...