Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 5dv - zapojenie zadných repro


deeloc555

Recommended Posts

Dobrý deň,

Som spokojným vlastníkom 206-tky 5dv (2003), rozhodol som sa vylepšiť v aute zvuk. Zatiaľ som vymenil autorádio a predné reproduktory vo dverách. Teraz by som chcel pridať výškové reproduktory a zapojiť ich na výstup zadných reproduktorov, lenže rozobral som zadné dvere a našiel som v nich len predpripravenú dieru pre reproduktory a káble som tam nenašiel žiadne. Vie mi niekto prosím poradiť kde končia káble od zadných reproduktorov alebo kde ich nájdem?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevidel som tam žiadne káble., dnes ešte raz rozoberiem zadné dvere a pozriem to. Výškové reproduktory už moc nechcem napájať cez výstup predných pretože teraz mám v predu koaxiálne reproduktory Sony XS-XB160 a tým pádom by mi výškové reproduktory uberali výkon z predných vo dverách...do zadu nebudem dávať ďalšie reproduktory lebo sa mi nechce tlmiť všetky dvere. Radšej napojím cez výhybku a vystup zadných reporoduktorov výškové a do kufra dám subwoofer. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vycvakneš krytku na držáku pasu , ten povolíš 16 klíčem , vrchní kryt sloupku je tam nacvaknutej (sundávat od spodku toho krytu) , pod ním je jeden šroub na 20 torx a ten spodní díl vysuneš nahoru .

Možná bude stačit jenom ten vrchní díl , abys viděl na kabely :myslim

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak už som ich úspešne našiel, tie káble idú do konektora ale z konektora už do dverí nepokračujú. Ešte by som sa chcel opýtať, pod priestorom na výškové reporoduktory je nejaký zvláštny konenktor s orandžovým a zelenožltým káblom. Kám tie káble vedú? Či by som ich nemohol použiť na prepojenie so zadným výstupom...? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...