Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 snímač hladiny oleje


Michal.T

Recommended Posts

Dobrý den, mam peugeot 607 2.2Hdi 125kw r.v 2007

Ddes se mi pri otočení klícku stalo, že  mi problikavá napis ( OIL-- ) hladina oleje je v pořádku. Prý  se jedná  o vadný  snímač hladiny oleje. Můžete  mi říct kde se nachází? A má to nějaký vliv na jízdní vlasnoati? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snímač hladiny oleje v motoru podle názvu snímá množství oleje ve vaně motoru--ale pokud je podle měrky oleje v motoru oleje fyzicky dost (někde mezi MIN. a MAX na měrce), tak je všechno v pořádku a můžeš jezdit v klidu dále, na jízdní vlastnosti snímač hladiny oleje v motoru nemá žádný vliv (kontroluj pravidelně množství oleje měrkou v motoru)

snímač je zašroubovaný do olejové vany motoru, takže ho najdeš buď zepředu, spíše ale zezadu motoru--je na něm nasazený el. konektor, někdy pomůže vyčistit sprejem tento konektor, někdy musí být nový snímač...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc, zitra se na to podivam. Ja jel dnes rano za deště a vse se jevilo po nastartovani v pořádku. Odpoledne po desti jsem jel na nákup a uz to psalo tuhle hlášku. No a ted večer to psalo OIL OK. Tak asi na konektor od toho snimace nateklo a nebo to bude zaoxidované. Každopádně dekuji za radu.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...