Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejen pražská odnož - ODJEZD V PÁTEK, kdo se přidá


Recommended Posts

tak Prazaci, pomalu nastal cas zacit se sikovat na jiste povedeny Pepituv sraz. Podle trasy vyberem asi srazove misto (pripadna dalsi pripojna mista na zvolene trase).

1 - z Prahy po D11 do HKr, pak směr Svitavy, přes Studenou loučku - tam maj skvely klobasy a pak spadnout dolu do Mohelnice - je to cca 210 km a 2h30min, ale v patek budme realiste, pokud nebudeme trosku topit, tak se asi doba prodlouzi

2 - z Prahy po D1 do Humpolce, Havl. Brod, Hlinsko, Svitavy, přes Studenou loučku - tam maj skvely klobasy :D a pak spadnout dolu do Mohelnice - je to cca 250 km a 3h15min - podle mne blbost

3 - z Prahy po D1 do Brna, dále na Olomouc, a do Mohelnice - je to cca 350 km a 3h30min - podle mne ultrablobost

V případě varianty 1 vidím srazové místo na D11 první Benzina na ceste (50.1085481N, 14.6399100E) pred Hummer centrem, varianty 2 a 3 srazove misto - prvni Benzina (50.0089967N, 14.5438922E) u Mekace na D1 pred Pruhonicema, 

Takze prosim, kdo se chce pridat, piste sem cislo trasy, kterou preferujete, a cas kdy na tuti muzete byt volni a a na miste odjezdu. Cekacka byva zpravidla 15 minut, ale je to pomerne daleko, takze tak.

pug.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký je plán ? Čas ? Varianta D11 zní dobře, my máme zaplacenou véču takže bychom určitě chtěli v ten pátek být na místě nejpozději v 19h. Ale na dálnici se "konvoj" stejně roztrhá, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud společná jízda, tak jedině varianta č.1 - jak píše @Scratch - ostatní je blbost.

Já mám v pátek už pro účely cesty dovolenou - nechtěl jsem jet v kolonách.

Takže pro mne asi nic, předpokládám, že jste pracující a pojedete až někdy po 16 hodině . . .  :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám volno odpoledne, v práci budu tedy zhruba do 13h, otázka je, kdy skutečně s Markétou vyjedeme :) Ale asi spíš pojedeme sami. Rád si určuju tempo sám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam v planu vyrazit nejpozdeji v 16 hodin y)idealne v 15:30), kdy me Adel vyzvedne v praci, a pak pofrcime rovnou. Bud na srazove misto, nebo sami, kdyz se nikdo nechce pridat :D  

ja se tempu umim prizpusobit, ale nepojedu po okresce 80 kdyz nebudu muset, to ne. NO a na dalnici se nema co trhat, kdyz se pojede rozumne. Spis se to pak dle vykonosti aut muze potrhat na te statni silnici. Ale proto jsem i psal, ze se da seradit na ty Studeny loucce kousek nad Mohelnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s tim problem nemam. Kvileni zacina ve chvili kdy se rucicka uz zacina pohybovat za urcitou mezi (pro moralisty na foru) radeji nespecifikovanou..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vydržela sem pípání pásů z prahy do brna..., chce to jen trpělivost Jiříku... :D
Hele taky pojedu horem, ale na Benzině chci bejt nejpozdějš kolem půl 11 až 11... takže 15 minut fakt asi čekat nebudu... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jinak co se týče vydávání zvuků ze spolujezdcovi sedačky tak vede Lenka od @boltn 406. Jel jsem jednou s nima do Kostelce a zpět..  100X horší jak systém od Volva co má hlásit překážku za zatáčkou... Já osobně bych ju asi po 5ti km vyhodil z auta... Naštěstí jsem seděl vzadu a jen jsem se vez...  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...