Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde nastartovat


Macik007

Recommended Posts

Tak mě 807 nechala na holičkách. Zastavil jsem u benzinky a už nenastartoval. Hned naskočil economy mode. Po pootočení klíčku se rozsvítí kontrolky, když otočím na nastartování tak to jen cvakne a následně po chvíli to cvakne znovu a kontrolky zhasnou.  Po nějakém delším čase zkoušení už nešla ani světla a Stella mě. Asistenčka to zkoušela přes kabely, měnili baterku a nic. Zkoušel klepat do startéru. Nic. Když to chtěl dát na plošinu tak jsem to zkusil a nastartoval. Potom jsem to zkusil podruhé a nastartoval. Teď už to zase nestartuje a dělá to to samé. Dám klíč, otočím, rozsvítí se kontrolky, nažhaví, otočím dál, cvakne to, klíč držím, cvakne to znovu a kontrolky zhasnou krom baterky. Mám dva klíče, jeden s ovládáním, jeden bez. Nefunguje ani jeden a ten s ovládáním má vybitou baterii. Co s tím?

Upraveno uživatelem Macik007
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to šacoval na ten starter. Jak ho mechoš od asistenčky oklepal tak neudělal nic ale jestli škubnul s autem na navijáku když to chtěl nakládat tak se to mohlo někde hnout a zafungoval. Jinej startér a zrevidovat ukostření v celém autě a musí to vrčet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...