Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repráky v zadních sloupcích u P205


varuz

Recommended Posts

Tak jsem včera dodělal instalaci repro do zadních sloupků u mojí P205. Teda sr...l jsem se s tím pěkně dlouho, ale funguje to dobře (hraje to). Začalo to tak že jsem si všim, že na tom plastu co je namontovanej skrz bezp. pás pro zadní sedadla jsou podlouhlý otvory skrz. Po rozebrání a sundání toho plastu jasem zjistil, že tam je kruhová díra(zřejmě pro repro přímo určená), tak jsem je tam napasoval akorát jsem ulomil ten umělej čudl, terým je ten plat nahoře uchycenej. Furt to nešlo dolu tak jsem zabral pořádně a.... bylo to. U druhý strany jsem si dal větší pozor a povedlo se. To byl asi jedinej zádrhel, na krerej jsem při týhle operaci narazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dik za inspiraci ;)

Hned jak budou penize, tak taky budu muset vymenit repro u svy 205, mam tam sice naky sumitka ale hrozne bzuci a neda se to poslouchat :mad: Ted jsem si navic vyrobil CD prehravac z CDromky do pocitace a ubohej zesilovac k tomu, takze konecne budou i CDcka :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ty 205ce co jsem zboril jsem mel repra ve predu a vzadu a v kufru basak.Misto zesilovace ekvalizer se zesilovacemulozeny na netradicnim a to ve predu pred lampickou mezi stinitkama sirkove tam akorat pasoval.Vypadalo to fakt kul a hralo to jedna basen skoda ze uz to auto neni.Hudbu z nej ale musim jeste vytahat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je ještě možná na místě dodat, že jsem je uložil do takovýho pěnovýho obalu, kterej jsem našel v krabici, ve který jsem koupil zvukovou kartu do počítače a když jsem tam ty repráky šrouboval, tak jsem mezi reprák a kastli vždycky dal gumovou podložku, kterou jsem vystříhl z duše na traktor. Poradil mi to jeden fanda do muziky do aut, prej to potom vůbec nevibruje a je to odpružený. Docela dobrej nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Príma talíře a stavitelný výšky .. dole se schovává taky budící artfakt nešálí-li mě zrak. Jestli posloucháš orchestry tak je to špatný, ale jinak .... :cool: cool

Víc mě ale zajímá to boční osvětlení to je vlastní výroby? Kde ho spínáš? Chtěl bych taky osvětlit zadní část vozu a zatím nevím jak nejjednodušeji NATO..Nemáš ještě ňáký fotky tvý káry vypadá dobře, třeba i tý lišky rezavý Diqes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což malej zesíček by tam byl, jenže je to takovej kepl zadarmo ... no trochu tomu přidá. Když sedíš vzadu, tak to hraje slušně, ale vpředu už je to slabší.

To boční osvětlení je jen kus plastu, to už tam bylo a když to vyndáš, tak je tam ..... nic :D:D:D. Takže je tam tma jak v prd..i. Fotky mám na id.491 ale nic moc. Přijeď na sraz a uvidíš, to bude i CABRIO slintat :o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už vím to je ta srágora co je v ní jen pár součástek a na štítku má uvedeno, že to rozbíjí skleněný výlohy, žejó §?! Tak to zkus vybudit něčim lepšejšim a uvidiš, co ty dva Dexony umí..

Jinak na srazu bych se svou orýpanou teencar na plechách s poklicemi styděl, takže se spokojím s tou ID. Čeká jí buďto dost úprav anebo prodej, ještě nevím.

To světýlko je výborná mystifikace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

swine : jestli mash ten Target jak tu probehlo pred casem tak ten na tohle nema

ja mam ve dverich a vzadu ve sloupkach 13cm DAXy s Al membranou a vzadu subwoofer + zesik (v boxu takze to dycky vemu a vyndam a muzu vozit kramy :)) a hraje to perfektne

vlastne hralo pac me v lednu vybrali auto a ukradli radio a jeste sem nesehnal jiny :(

mozna ty Dexony nejsou delane jako free-air ale chtelo by to box

456_5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filip: Za co by ses měl stydět? Jen počkej, čím tam přijedu já! Na jednom autě nemám ještě ani ty poklice, na plechách :) Nebo takovej Venca, ten přijede s Cromou, páč zrovna nemá žádnýho pažouta po ruce :D Takže tohle neřeš, že nemáš zrovna výstavní kárku, o to přeci nejde, ne? Tak holt ti jí nikdo nebude očumovat, ale pokecat klidně můžeš. Já na tom budu stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak ja mam taky karu obouchanou az hanba apadaj z ni kusy barvy (na fotkach to vypada o 1000% lip)

jinak ja se na sraz bohuzel nedostanu kreje se me to s akci kterou sem slibil davno pred timhle srazem :(( , ale mohl bych se zastavit na chvilku pokecat pac budu nekde v jiznich cechach a tohle bych mel pri ceste domu takze bych se v nedeli mohl stavit pokud tam jeste nekdo bude .....

poznate me jednoduse prijedu skodovkou (treba nebudu sam :D:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filip: já taky přijedu s vorezlým šrotem takže to fakt neřeš, ty fotky už jsou dávná minulost .. :(

zazaa: to si piš, že je to ten (super)TARGET :D:D

Ty Dexony jsou free-air, ale až se budu nudit, tak si asi stvořím něco jako máš ty .. :o:o

Jen někde musím sehnat nějakej plánek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...