Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

K moři a zpět na jednu nádrž


Laďa

Recommended Posts

před 3 hodinami, oddie napsal:

.... I tak je ta spotřeba na takovou krabici ale neskutečná.

Tak nejako mi to vyšlo na krabici teraz z Blavy do Villachu. Išiel som v noci max 120 po dotankovani mi vyšlo 5 l. Keď aj pripustím že som dotankoval zle tak viac ako 5,5 to z istotou nebolo. Je pravda že som bol úplne naľahko.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ťažko, každý má na to iný pohľad, ani dve na vlas rovnaké auta nebudú mať rovnakú spotrebu, lebo šofér je ten článok, čo tu spotrebu robí. Urcite by niekto silou mocou nešiel na spotrebu, hlavne keď takmer celú cestu do Chorvatska má diaľnicu, plno veci v kufri a čím skôr to chce mať za sebou. Ani v chorvátsku nie je cena benzínu a nafty nie je enormne rozdielna, aby sa to nedalo natankovať hoc kde, čiže nejaký spotrebný efekt nemá vplyv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Calais - Plzen , nocni pohodova jizda s plnou krabici a prumerem 130 km/h -> 5.5 l.

Pak se diky mistnim "ridicum" prumerna rychlost dost zhorsila a spotreba narostla.

 

Akorat mam jen 60l nadrz (prekvapeni, cekal jsem tam 80l... ) tak bylo nutne vhodne rozvrhnout tankovani na zacatek Belgie, Lucemburk a potom CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...