Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pár dotazů ohledně 407 r.v. 2007


Mave

Recommended Posts

Zdravím,

V autech jsem úplná lama takže se radši chci zeptat tady než udělám nějakou blbost nebo půjdu do předraženého servisu :D 

1, autorádio... začal mi tmavnout ten displej.. skoro celé léto na něm nic nevidím, četl jsem o tom nějaké vlákna ale moc moudrý z toho nejsem, dá se někde sehnat fakt levně? nechci za takový **** displej vysolit přes litr a pak ještě platit v servisu za montáž protože já bych to asi nedal :D

dále by mě zajímalo jak co nejlépe vyřešit AUX, uplně nové radio by asi nešlo protože nevím jak bych pak ovládal ostatní funkce auta, viděl sem na ebay různé aux kábly ale prý by se to musel v servisu nějak odemčít nebo co.. nerozumím tomu :D 

2, před nedávnem se mi po chvilce jízdy pokaždé rozsvítí tohle na displeji, viz příloha. Psalo to že mám asi podhuštěné kola tak jsem jel na benzínku dofouknout kola a stejně to furt vyskakuje.

 

Předem díky za rady

displej.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda jak to napsat a neurazit ... VŠECHNY (opakuji, všechny) tyto problémy zde jsou řešeny a vyřešeny. Stejná sekce plus ještě sekce servis. Ale ok - znovu a "doblba" :

1) displej (předpokládám, že mluvíme o malém, oranžovém) - hodně lidí bralo z ebay či aliexpress, nicméně jestli se ti za to nechce dávat "přes litr" zamyslel bych se nad tím, zda je 407 auto pro mě, či ne. Originál stojí několik tisíc v Peugeotu.

2) AUX - stejná story - lze koupit kabel na aliexpress, teď mám dokonce dojem, že tady či na FB Pug clubu prodává jeden @ChouLu  Ten by ti také (ale nemohu mluvit za něj) mohl poradit s instalací a povolit AUX vstup na diagnostice

3) tlak pneu - dofoukl jsi určitě dle štítku na sloupku dveří ? Já mám 2.2 120kw a má tam být 2.6/2.8 vpředu a tuším 2.4/2.6 vzadu. Pokud i pak svítí možná bude problém s některým snímačem - viz. opět někdo s diagnostikou

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych zakázal pro uživatele s míň než 10,20 příspěvky zakládat nová témata.. Nebo není ta možnost pro adminy tato témata rovnou mazat?

to je furt dokola... někdo si koupí auto, místo toho aby 10minut hledal, založí nové téma, ani ho vhodně nepojmenuje a ostatní pomáhejte..

já sleduju miuios.cz fórum a tam je to to samé: prosím, sekl se mi mobil, co  tím..... uživatel nováček, 1. příspěvek

na FB to samé :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D máš recht je to k zblití občas .... tady je to aspoň ve správné sekci a vcelku slušně pojmenované :super  ale i tak ... na FB úplný peklo. Kdybych měl kačku za každej "pomoc ! antipollution fail" post tak už se válím na Bahamách ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uznávám že to jsou lame dotazy a omlouvám se, ale třeba to s těma pneu sem tu ani teď po delším hledání nenašel, ještě to pak zkontroluju jestli jsou fakt správně nafoukané. Každopádně díky moc za rady a kontakt na ChouLu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...