Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řazení 1.2 benal 82k


Recommended Posts

jak se vám řadí tady s touto motorizací 1.2 60kw 82k.. ja musim extrémně pomalu pouštět spojku jinak to škube jak v autoškole. Když řadím ve vysokých otáčkách tak ro ani při rychleji puštěné spojce netrhne.  Je to škubání vcelku zanedbatelné, ale mě srojí vždy hodně práce se spojkou a se.e mě to.  Mám najeto 2 tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 208 ale se stejnou motorizací (3tkm) a zvláště při rozjezdu se musí zlehka pouštět spojka a při tom přidat trošku víc plynu, to je holt tím tříválcem. A 2008 je navíc těžší. Při nižší ryclosti a kvaltech jsem na to opatrnější, ve vysokých rychlostech je to v klidu. Takže je to asi normální jev.

Teď jsem řešil cvaknutí při pouštění spojky (nastartovaný motor, stání či nižší rychlosti a kvalty) a ukázalo se že je to normální (zcela nový vůz na salonu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, nevšimnul jsem si nějakýho takovýho chování, sednu do toho občas, tím by to mělo být znát o to víc, jenže se to chová normálně, prostě se rozjedu jak jsem zvyklý s jakýmkoliv autem, žádný přdávání více plynu ani pomalejší pouštění spojky, rozjedu se bud normálně, nebo když je potřeba tak to odhrábnu a jedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...