Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Na tabletu to vypadá takto:

- úplně nahoře, prolínají se písmena, nevím jak se dostat na soukromé zprávy

- posunuto níž - nejnovější příspěvek není označen jménem autora, ale jeho obrázkem

Nevím, jestli si to někdo před ostrým spuštěním vyzkoušel, anebo se tím moc nezabýval... Minulé fórum bylo už funkční - nejvyšší čas to změnit...

Už jsem na to alergický, od roku 1995 jsme otroky někoho, kdo vnucuje nové verze, a nová verze přináší prakticky vždy komplikace a je horší, než ta předchozí (krom XP). Komu z vás je např. 20 let, tak to tak necítíte, ale já už s tím 21 let zápolím, vždy je to k horšímu.

Jestli je tento software od stejné firmy, jako předchozí, tak proč nezachovala vzhled a funkce - design se přeci vždy musí vytvořit, někdo se musel zabývat tím, co a kde se zobrazí, tak proč se prostě nepřidržel minulé šablony vzhledu.

 

DSCN7901.JPG

DSCN7902.JPG

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Hurvajz napsal:

Prosim tě, klid, až si koupiš nový auto bude to podobný :)

Radku - nebude. I v novém autě najdu všechny základní prvky na stejných místech a se stejnou funkcí ( spojka, brzda, plynový pedál, volant, řadící páku......) Tohle je zcela nová koncepce SW aplikace, kde nezůstal kámen na kameni a navíc "Nedovařená" hromada odkazů a bohužel i v roletkách hlavního menu, je v angličtině a ne právě logicky umístěno.

Čekal jsem od migrace ledacos především ve směru zabezpečení dat - alespoň tak jsem pochopil prezentovaný záměr a důvod k tomuto kroku - ale tohle je opravdu trochu moc.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Prosim tě, klid, až si koupiš nový auto bude to podobný :)

nove auto auto mam...volant je na tej istej strane...vyznam pacok a pedalov je tiez ten isty....

pribudlo nieco v strede...

no ale tu .....co bolo na jeden klik..je teraz na dva ..tomu sa hovori update...

no a nieco som este ani nenasiel....nebranym sa novemu....no viem aj lepsie vyuzit cas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ChouLu: Abych nezatěžoval vlákno pro překlad.

Jednoznačně dávám klobouk dolů před úsilím a časem stráveným na úpravách tohoto SW, časem, který bys mohl věnovat třeba rodině nebo jiným, atraktivnějším, aktivitám. Vše je tady otázka dobré vůle, ochoty a obětavosti a všem co se na tom aktivně podílí patří uznání a dík za práci. Pořád tady ale zůstává otázka: Když už se k takovému kroku přistoupilo, ať toho či onoho důvodu, PROČ ten spěch s nasazením (uvedením do provozu) aplikace, která vykazuje víc známky polotovaru???  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnout - poladit - nastavit - přeložit - zapnout. Ať to klidně trvá 14 dní. 90% problémů, na které si tu lidi stěžují, bude odstraněných a těch 10% se pak už průběžně doladí :myslim

Jinak krom toho, že jsem si hned při vstupu na 15min zamknul účet, tak jinak dobrý. Trochu jiný vzhled - funkčnost stejná :super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, P607Olda napsal:

Na tabletu to vypadá takto:

Nevím, jestli si to někdo před ostrým spuštěním vyzkoušel, anebo se tím moc nezabýval...

Myslíš, jako že si klub zaplatí bandu testerů, kteří otestují všechny druhy prohlížečů a jejich verze? Asi těžko, co? :myslim 
Zkus použít jiný prohlížeč, co v tabletu máš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolní otázka,bude umět-umí fórum po kliknutí na nepřečtený obsah a kliknutí do daného vlákna aby mi zobrazilo poslední příspěvek  a ne začátek daného vlákna :papa

 

edit: nebo jenom blbě klikám :mad:

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, co všichni máte... :) mě to funguje na mobilu i na PC.. jen se tochu změnil vzhled... - na co kliknu buď de, a nebo mi to napíše, že stránka neexistuje..
Logicky, když se v tom kluci vrtaj, tak si asi nebudu stěžovat, né...!? asi 6x se tu omlelo kolem, že se na všem eště pracuje... Tak vypnout na 14 dní ..? nebo používat aspoň něco... ? jak děti ve školce.. taky všechno musej mít hned a vztekaj se, když se jim sebere kolobrnda... :roll

za mě nadšení.. :D přijde mi to naopak přehlednější (větší písmena, špendlíčky, hvězdičky.. :D ) super zelený tečky online! :super :potlesk

 jo, sem dylinka a mám ráda barvičky...!!! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...