Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
V 2. 1. 2020 at 10:36, Schreek napsal:

To bylo u vzhledu hlavní strany fora... Choulak to uměl upravit, ale každý rok se to muselo s přechodem roku přenastavovat... To už se vyřešilo koupením oficiálního doplňku.... Tohle je chyba přímo v oficiálním softwaru fora... Zase by se to dalo upravit ručně, ale pak by to mohlo dělat bordel, protože nevím jak to bude řešit aktualizace.....  

Pořád nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Ahoj nevím jestli se něco stalo, ale najednou mám pocit jako by se forum zastavilo.

Například v tématu Co jste dnes udělali mám poslední záznam z:    Odesláno Pondělí v 23:14   a to se mi zdá dost nepravděpodobné . . .   :roker

A vlastně všechny témata která sleduji se zastavila . . . a nic nepřibývá  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymaz cookies, pak restart prohlizece, taky zkontroluj jestli nemas aktivovany offline rezim. Zkus stranku obnovit rucne F5

Ale Co jste dnes udelali je tak jak pises. Koukni se na posledni prispevky za 24hod nebo kolik tam mas nastaveno. Dnes je toho celkem hodně

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tohle hlasil Firefox v PC ještě donedávna, v řádku byl zamek zabezpečení odemčený a tam tohle hlašení, ted je zamčený ale je tam že Mozilla nezná vydavatele certifikátu. Myslim že to bude mit spojitost s neznamym certifikátem kde to prohližeč v mobilu vyhodnotí jako nezabezpečené spojení, stejně jako FF donedávna.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...