Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Jo máš, nechapu že to někomu jde a někomu ne.
 

@MJSytic Ale to co jsi postoval je stejne nastavení jako to tlačitko vpravo nahoře, je blbě přeložený a grafiku ma taky pofiderní. Ty tam mužeš zvolit co bude defaultní. Po přepnutí by to opravdu mělo zobrazit "Jeden řádek" nebo "Plnou výšku"  Tím že je tam šířka a sloupec je to silně zavadějící, ale jak jsem už psal, u mně to nikdy nedělalo vubec nic

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, teď jsem to přepnul na to "omezené" zobrazení, což způsobilo to, že se tam už neukazuje ten náhled na příspěvek. Jen ty nepřečtená témata. Ještě je tam ale funkce "příspěvky za posledních 24hod" a tam je to nastavené na to "rozšířené", takže tam se ukazuje i ten náhled příspěvku. Tak asi záleží, odkud tam kdo vleze? :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se stalo s forem, ze ted vypada vypis poslednich 48 hodin jinak??? U obrazku/fotky uzivatele je ikona bubliny (jako v komixu, kdyz nekdo mluvi). Samsung A3 2016

Jakoze takhle. Loni to tam nebylo...

 

Screenshot_20200102-005622.png

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se vzbudil a jako každý den otevřel fórum a zobrazilo se mi to po "novu", ale když kliknu na "tlačítko" načíst nové příspěvky, tak se mi to zobrazí po "staru" ale zvyknout se dá na všechno.

Všimnul jsem si že se mi fórum rychleji načítá, což samozřejmě vítám. :super

Už jsem to tady někde psal že z 99% jsem na fóru přes mobil. Ještě to půjdu vyzkoušet na PC. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono "po staru" je u každého něco jiného, protože to šlo přepnout(aspoň u mě) a každý si nastavil, jak mu vyhovovalo. Jenže teď přepínání nefunguje. A jen hlásím, že u mě teda od včerejška žádná změna. Pořád se mi to zobrazuje (blbě) roztahané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po konzultaci s oficiální podporou fora o problému ví, řešení bude v nejbližším updatu fora, který vyjde během několika dní, jakmile se všichni vrátí z dovolených.... Vše je způsobeno přechodem na nový rok, kde manuálně nastavený rok v kódu způsobil znefunkčnění nabídky rozbalené a stručné verze toho výpisu.... 

Prosím vydržte, řešení bude za pár dní, můj odhad je, že do konce příštího týdne bychom to mohli mít zapracováno v našem fóru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo u vzhledu hlavní strany fora... Choulak to uměl upravit, ale každý rok se to muselo s přechodem roku přenastavovat... To už se vyřešilo koupením oficiálního doplňku.... Tohle je chyba přímo v oficiálním softwaru fora... Zase by se to dalo upravit ručně, ale pak by to mohlo dělat bordel, protože nevím jak to bude řešit aktualizace.....  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Péťa napsal:

No někdo se v tom šťourat musel :( Takhle to je rozcapený jak sviňa a nedá se na to koukat :( Kdo ví, co ten @MJSytic s @radim.1008 na Silvestra dělali :D

Čekáme s Radimem na omluvu :roker:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...