Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Před hodinou, Péťa napsal:

No někdo se v tom šťourat musel :( Takhle to je rozcapený jak sviňa a nedá se na to koukat :( Kdo ví, co ten @MJSytic s @radim.1008 na Silvestra dělali :D

... Hlavně, že nám tady chumelí :(

Co dělali? Já nic nedělal, oni dělali. :D

Aspoň někde chumelí. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vlevo nebo vpravo? Že ty ještě střízlivíš a neviš která ruka je která?

Mi řekni kde v tom zobrazit najdeš pouze názvy?  HA

 

Á už vím proč se tenkrát chumelení zrušilo :D Jsem si vzpoměl. Ono se to nepřeplo v jednu hodinu vnoci, ale hned jak začlo chumelit. Dejte někdo ten krám pryč a uvidite že to bude ok.
@Schreek @ChouLu @MJSytic

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud roztažený přes celý okno, nebo jen sloupec webu široký přes část okna, většinou uprostřed

KIdyž si to jakože přepneš tak potom při obnovení okna to na pul sekundy do toho zobrazení skočí a pak se to zase roztahne

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však my tam taky nemame celé přispěvky, jen kousek, jo už to vidim, ty tam maš jen kdo ho napsal. (Že by se ti to tam vešlo protože maš 4K monitor?).

 

Nebo ty debilní přepinače jakože maji važně přepinat obsah toho nahledu, kdo to překladal a kdo dělal tu grafiku, je to zavadějící, a u mně to nikdy nefungovalo, mělo by být, Jeden řádek/ Plná výška

Každopadně ja myslim že jsou na vině fakt ty vločky

 

 

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vymazáno, odhlášeno, přihlášeno a stále stejný. Pamatuju si, že už tu byl nějaký problém s přechodem roku, tak jestli to nemá něco společnýho stím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, to způsobuje jen ten náhled. Jestli jsou vidět i příspěky, nebo je to bez nich, jak jsem dával "screen". To jsem právě zkoušel. Vzhled stránky, který se nastavuje tlč. vpravo nevím, kde tam najdu. Prošel jsem snad úplně všechno :nevim Možná je to někde hlouběji v nastavení a v tom bych se nerad hrabal :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...