Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Poslední dobou (asi měsíc) když dám příspěvky za 24hodin a pak na konci stránky "načíst starší aktivity" tak to po načtení sjede na konec další stránky. Dřív to nedělalo. Prostě se jen načetli další témata,ale zůstalo to tam kde jsem byl. Takhle to musím odskrolovat zase nahoru.

Dělá to asi jen FF. Zkoušel jsem IE a tam to zůstane a jen se donačtou starší příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Chtěl bych ověřit zda se to stává jen mě a tedy není to obecný problém nebo jak - občas když reaguji na nějaké vlákno a vypisuji svůj text do bílého okénka nefunguje mi posuv v textu jinak než myší tj na šipky na klávesnice prostě stránka vůbec nereaguje. Ale zrovna teď co píšu toto to jde správně :myslim

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mailový server běží na našem serveru, vše na jednom... Odesílání mailů ho moc nezatěžuje, ale je tam limit v počtu za určitý čas, proto vše trvá tak dlouho, je to kvůli spamovým filtrům. 

Co se týče problému nepodařilo se mi to nějak nasimulovat, ani nikdo nic takového nehlásí na podporu, každopádně čeká nás velká aktualizace, takže je možné že to vyřeší.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maily se za poslední rok - dva zpětně, desilají jen pár hodin... cca max 15.... každému to nešlo 5x... ta relace se přerušila a znovu jela "od začátku" když sem klikla na uložit... proto to někomu přišlo 6x a někomu jen 2x.. záleželo jak dlouhej interval byl mezi těma mejma opravama úpravama... Kdyby to nebylo k pochopení tak to zkusím eště jinak... 😂 občas mi to nejde... 😉

Jinak s posunem v textu problém nemám... 🙂 ani ma mobilu ani na PC....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...