Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Dnes opakovane problemy s odeslanim prispevku, pak i zpravy - presto, ze jsem nic predtim radove minuty nepsal zahlasilo to uze odesilam prispevky moc rychle a ze mam pockat. 

Vysledek je ve dvou pripadech ze se prispevek ve vlakne nakonec objevil 2x (v jednom pripade jeste dokonce samostatne verze pred editem). Refresh stranky se SZ zase dopadl takto :

 

image.thumb.png.f4aa91e77f62c1704b9dec243c5b0b9b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problémy jsou pořád stejné. 

Všechny roztažené stránky jsou roztažené až po poslední stránku, která je v mobilním zobrazení  (ta při rolování dolů automaticky skočí nahoru).

Viz můj poslední příspěvek. Vypadá to, že nevidím žádné nové příspěvky na posledních stránkách v mobilním zobrazení, které jsou vidět na roztažených stránkách.

:blicismajlik:bachasmajlík co na to sere tu není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle neni poprve ... to je fakt nutny tady Tapatalk mit ? Ja chodim v praci i na mobilu normalne pres prohlizec a vyziju s tim naprosto fajn ! :roll :myslim

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel, ale na roztažených stránkách mi to nejde rozkliknout, stejně jako zprávy a upozornění...

Edit: @Schreek Na poslední stránce v mobilním zobrazení jsem to přepnul na "test" , ale bez výsledku...

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...