Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Návštěvník

A proč mě to někdy hodí na první stránku (první příspěvek) a někdy na poslední příspěvek? Děje se to nepravidelně!

A ten čas tam nemám.

\a koukám, ty klikáš jinam, než já.

Já kliknu sem (červeně zvýrazněno)

 

Bez názvu.png

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale klikám stejně. To co jsem přiložil je jen ukázka, na co se má klikat, aby byl člověk na posledním příspěvku. V tom pravém bloku to zkrátka funguje jinak. Slouží to pro náhled aktuálně používaných témat... Nevím, proč tě to občas háže na poslední příspěvek. Možná je to spojené s nějakou "keší" prohlížeče apod. Já tam klikal Xkrát a pokaždé mě to hodí na začátek tématu. 
Mimochodem, přesně proto byly ty boční panely vypnutý. Jsou k ničemu a akorát zabírají místo :roll 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 4 minutami, MJSytic napsal:

To co jsem přiložil je jen ukázka, na co se má klikat

O tomhle se nebavím (to funguje)

Já se bavím o tom postranním panelu...a ten očividně nefunguje korektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už nevím, jak to jinak napsat... Ano, vím, že se bavíš o postranním panelu a znovu opakuju. Takhle je to vyrobené - háže to na první příspěvek - na začátek tématu. Je to jen okno "widget", kde jsou uvedená témata, na která někdo aktuálně reagoval. Za chybu se může považovat to, že tě to hodí na poslední příspěvek, ale já se s tím ještě nesetkal - klikal jsem na ta témata XXkrát a pokaždé mě to hodilo na začátek. I v tom tvém videu to funguje správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jenže po kliknutí na postranní panel (téma) to jednou hodí na začátek, jednou na poslední příspěvek.

Pokud to funguje tak, jak funguje (nejen mě) možná by nebylo na škodu to deaktivovat.

Akorát vzniká to, na co reaguji a máš z toho těžkou hlavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já z toho těžkou hlavu nemám. V práci řeším denně mnohem horší případy :papa 
A s tím vypnutím souhlasím. Od začátku tvrdím, že jsou ty panely k ničemu, a proto taky byly na starém vzhledu fóra vypnuté. A zapínaly se, protože někomu nefungovalo šoupátko v nastavení :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, vagi napsal:

Jenže po kliknutí na postranní panel (téma) to jednou hodí na začátek, jednou na poslední příspěvek.

Pokud to funguje tak, jak funguje (nejen mě) možná by nebylo na škodu to deaktivovat.

Akorát vzniká to, na co reaguji a máš z toho těžkou hlavu ;)

Funguje to přesně tak jak má! Pošle Tě to na poslední Tebou nepřečtený příspěvek, tzn. v tématu kde si nikdy nebyl, tak na první stranu, tam kde už si někdy byl, tak na příspěvek který si ještě nečetl...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 8. 2021 at 21:22, ozzy56 napsal:

mně se poslední dobou stává, že dám ,,odeslat příspěvek'' a neodešle to třeba hodinu, jen píše ,,ukládá se'' a pak znovu zapnu NTB a odesílání funkuje, taky nechci prudit, ale seje mě to, hodně , moooc 🤠

 

V 27. 8. 2021 at 11:32, HonzaZ napsal:

Také mívám občas problém s odesláním příspěvku nebo SZ. Dříve problém nebyl.

Měla by řešit následující aktualizace, ale je to věc fóra ne vzhledu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56  A co mám dělat? Mám si to taky rozbít, abych držel basu? :roll 
Mně to prostě normálně funguje...
 :myslim 

Jediné co nejde je to AVI, ale MP4 bez problémů :nevim Zkoušel jsem to normálně z NTB s aktuálním Chrome na obyčejném ADSLku...
Asi se bude muset @Schreek podívat do nějakých logů, jestli tam něco bude. Já tu chybu nemám jak nasimulovat :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...