Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Nesmysl, jdu do tematu abych si přečetl co je tam noveho, tak mě to hodí na první nový od me poslední navštěvy. Na poslední tě to hodí když klikneš na časový udaj o posledním přispěvku na konci řádku, resp. pod popisem tematu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Návštěvník

Kliknu na odkaz do daného tématu: Nádrž na adblue (kam jsem již přispěl) a dvakrát mě to hodilo na první příspěvek. Potřetí jsem se ocitl na posledním příspěvku druhé strany.:myslim

Nechci prudit, ale proč se toto děje?

1382540395_Snmekobrazovky2021-08-26201327.thumb.png.e83f11674a4d0e89c72d48d2e68d3715.png

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se poslední dobou stává, že dám ,,odeslat příspěvek'' a neodešle to třeba hodinu, jen píše ,,ukládá se'' a pak znovu zapnu NTB a odesílání funkuje, taky nechci prudit, ale seje mě to, hodně , moooc 🤠

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, ozzy56 napsal:

mně se poslední dobou stává, že dám ,,odeslat příspěvek'' a neodešle to třeba hodinu, jen píše ,,ukládá se'' a pak znovu zapnu NTB a odesílání funkuje, taky nechci prudit, ale seje mě to, hodně , moooc 🤠

Tak v tomhle případě bych asi fakt hledal problém na přijímači :myslim Samozřejmě pokud se objeví více případů, tak se to bude řešit... Zkusil bych jinou síť, jestli se to bude chovat stejně :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vagi napsal:

Kliknu na odkaz do daného tématu: Nádrž na adblue (kam jsem již přispěl) a dvakrát mě to hodilo na první příspěvek. Potřetí jsem se ocitl na posledním příspěvku druhé strany.:myslimNechci prudit, ale proč se toto děje?

Klikám, jak o život, a pořád mě to hází na začátek, takže nevím :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já to mám stejně. Vždy mě to hodí na první příspěvek. 

Odesílání, jak píše Ozzy občas taky zahapruje a trvá to trochu dýl, zas ne ale tak dlouho jako Ozzymu😆. Ale ale dost dlouho trvá vložení fotografie, to se mi načítá fakt pomalu. U předešlé verze fóra nebyl problém.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V 27. 8. 2021 at 8:17, Petr 3008 napsal:

Já to mám stejně. Vždy mě to hodí na první příspěvek. 

Odesílání, jak píše Ozzy občas taky zahapruje a trvá to trochu dýl, zas ne ale tak dlouho jako Ozzymu😆. Ale ale dost dlouho trvá vložení fotografie, to se mi načítá fakt pomalu. U předešlé verze fóra nebyl problém.  

Už se chápeme? Nejenom mě to dělá, i @Petr 3008to tak má.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tě hodí správně. Tahle tabulka je tak vyrobená od výrobce. Na poslední příspěvek tě to háže, pokud na úvodní stránce klikneš na časový údaj. 

EDIT: Nebylo lepší, když byly ty postranní panely vypnutý??? :roll 

forum.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...