Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dálkové zamykání


Haryk

Recommended Posts

Zdravím, problém s dálkovým, dveře se odemknu vždy, ale zamykání vynechává, někdy stačí jako odemknout a pak to jde zamknout, občas musím zamknout klíčkem. Taky se mě už stalo a to Polsku na trhách, že jsem musel zůstat u auta, jelikož to nešlo tak ani tak. Cvakání slyším pod palubkou. Někdy funguje v pohodě tak dva dni a pak si postaví hlavu a nic
Díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haryku jsme na tom stejne. Ja mam vybehany spinac v ridicim motorku, ale prelomeny drat v pruchodkach nemuzu vyloucit. Ted budu schanet jiny ten ridici motorek a uvidim. Jestli prijdes na pricinu, tak se podel, udelam to same, pokud na to prijdu driv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá si to ze mě vyloženě pr..... , teď dva dni funguje jak má, ale nechám to slunci a musím každý zámek zamknout ručně a zadní klíčem. Připadám si jak Alenka v říši divů :myslim:bachaOdemknout to jde vždy.

 

Teď cesta do Jablonného, zamknu, ujedu 1 kilák a už nezamknu další kilák a zas zamnknu, hlava mě to nebere :myslim

Upraveno uživatelem Haryk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...