Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pavelu96 308 - PRODÁNO!


pavelu96

Recommended Posts

@soby2 Asi myslíš prahové lišty, tak je to čína a jen plech s oboustrannou páskou a samolepkou Peugeot. Asi z toho sundám tu modrou nálepku a nalepím. Tady se to dá sehnat i levneji, ale koukal bych po něčem kvalitnějším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Dnes koukám z balkónu na parkoviště a najednou si všimnu černé louže vytékající z pod Bobíka :roll Běžím dolů a hned je vidět černej olej jak bota a podle velikosti kaluže minimálně půllitr...:bojim

Kouknu na měrku oleje, a na maximum jako při výměně :myslim

Nastartuju a přejedu na jiný flek na parkovišti, chodím kolem asi 15 minut a očumuju, kde to může chcát, protože po hodině od příjezdu manželky taková kaluž, to musí téct proudem...

Nikde nic, jen voda z klimy. Vypnu motor, vezmu hadr a kam došáhnu vyčistím. Jen tak mimochodem nasadím vypadlou trubku přívodu vzduchu 🙃 a po oleji nikde ani stopa...

S divným pocitem a špinavejma rukama jak haviř jdu do sprchy. Po té jdu na balkón a na vedlejším parkovišti cikáni pobíhají kolem staré Zafiry. "Dyk more dylyno chčije Ti olej"...😂😂😂

Fakt se mi ulevilo 😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2019 at 11:47, pavelu96 napsal:

Tak žlutý soudruzi zklamali...:bacha

Objednal jsem ochranné lišty na prahy v černé barvě a hoši mi je poslali v modré :roll

Kdyby se někomu barvou hodily k autu, budou volné...

 

 

TVL vždyť je to jen folie, tu sloupni a maš pod tím lesklý nápis :D Poslali je ve stříbrné.
Ta tam být nemá, je to jen ochrana leštěných ploch

 

Mimochodem kdyby jsi se jich chtěl zbavovat tak mi změř ty delší kolik mají na délku

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost, pod tím je leštěnej plech. Používá se to při tom když to okolí zmatovávají chemicky, pod tou folií to zustane lesklý

 

Važně je to matný i pod folií?? To se mi važně nechce věřit

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...