Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pavelu96 308 - PRODÁNO!


pavelu96

Recommended Posts

Už se dlouho nic nepokáklo, takže...

Jak jsem psal v jiném vlákně, minulou sobotu jsem s Bobíkem zapadl při parkování do příkopu a buď už při zapadnutí, nebo při vyproštění se poškodil chladič paliva. Rozdrcená je i jedna koncovka přívodu. 

Přišel jsem na to tak, že mi nějak nevycházela vzdálenost dojezdu a ujeté kilometry. Normálně najedu na nádrž 1000 km a teď 630 km a dojezd 160 km...

20190202_090322.jpg

20190202_090333.jpg

Mechanik si není jistý, jestli se dá sehnat druhovýroba, nebo budu muset do Peugeotu? A z vrakáče nevim nevim...:myslim

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Atimaster mají to hoši z Pežó vymyšlené šikovně (pro ně). Při zmáčknutí chladiče ze spodu (vždy) se poškodí plastové koncovky a ty nejdou zvlášť vyměnit, pouze kompletní hadice...:blicismajlik

Každopádně Bobík dnes vyrazil na výlet do Federal Cars Lbc :papa:nevim

20190204_112741.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasný, že je to schválně. Když mě na 307CC začalo hučet zadní ložisko na kole, musel jsem samozřejmě koupit celý set za 5 litrů, místo jen ložiska... Na 508 GT když měním palivový filtr, tak nemůžu koupit jen vložku za 3 stovky jako všude jinde, musím koupit za litr celý filtr atd.... Ale pořad si nedám říct a ty Pežoty kupuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo - opraveno - výměna chladiče paliva, vratného potrubí a 1ks příchytka za 247,50 Kč bez Dph  (ano samotná příchytka) :blicismajlik.

Celkem jsem se hezky vešel do 4 tisíc :roll

Ještě plnou nafty za 1750,- a z vesela můžu jezdit...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

@radim.1008 Právě že jsem je ještě nenašel. Pouze s logem Peugeot (zdarma jen za poštovné), ale nevím, jestli to bude sedět. Ale ty zámky budou asi všechny stejný...

@MJSytic Nedloubej mi do "čínskýho tuningu" :aut:D  - podznačky jsou v plánu, ale potřebuju stříbrnou a ta "stříbrná" v eshopu  je hnusně šedá  :P

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...