Jump to content
Somemay

P607 - esp/asr, diagnostika Ostrava

Recommended Posts

Ahojte, chtěl bych se zeptat jestli je někdo v Ostravě nebo okolí s diagnostikou na peugeot 607 2,7 hdi.

Jel jsem totiž v noci a pršelo a vjel jsem do díry na silnici to nic ale při prvním nastartování po této události mi vyskočila hláška ESP/ASR abs faulty. Auto nijak neztácelo výkon nic.

Nejde mi větrák který rozhání teplo nebo klimu po autě. Stačilo u spolujezdce se naštvat a kopnout do té části kde se nacházel a rozjel se :D. Kontroloval jsem napětí a to tam šlo ale proud jsem nekontroloval. Kamarád mi větrák kontroloval a říkal že je v pohodě.

Po nějakém tom dnu mi připadalo že jsem musel vyvinout větší sílu při otáčení volantu (posilovač řízení?), ale zase mi připadalo že jednou to jelo uplně v pohodě a poté zase to vypadlo.

Další věc je, že mi občas tempomat nefungoval jak jsem ho zapnul tak mi to hlásilo error ale teďka už zase nic je v pohodě žádný error.

Dnes se mi restartovával neustále dispej(taková ta barevná obrazovka s veškerýma informacema) která je mezi řidičem a polujezdcem nad rádijem. Teďka už se mi ani nezapne.

Připadá mi to jako by nějaká kabeláž kontakty a nebo nějaká řídící jednotka. Chtěl bych nějaké rady kdyby jste byli tak hodní děkuji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Někde tady na foru jsem se dočetl že selhávání elektroniky může způsobovat baterie tak zkusím vyčistit kontakty a projít kabely. Také změřit baterii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×