Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P607 - esp/asr, diagnostika Ostrava


Somemay

Recommended Posts

Ahojte, chtěl bych se zeptat jestli je někdo v Ostravě nebo okolí s diagnostikou na peugeot 607 2,7 hdi.

Jel jsem totiž v noci a pršelo a vjel jsem do díry na silnici to nic ale při prvním nastartování po této události mi vyskočila hláška ESP/ASR abs faulty. Auto nijak neztácelo výkon nic.

Nejde mi větrák který rozhání teplo nebo klimu po autě. Stačilo u spolujezdce se naštvat a kopnout do té části kde se nacházel a rozjel se :D. Kontroloval jsem napětí a to tam šlo ale proud jsem nekontroloval. Kamarád mi větrák kontroloval a říkal že je v pohodě.

Po nějakém tom dnu mi připadalo že jsem musel vyvinout větší sílu při otáčení volantu (posilovač řízení?), ale zase mi připadalo že jednou to jelo uplně v pohodě a poté zase to vypadlo.

Další věc je, že mi občas tempomat nefungoval jak jsem ho zapnul tak mi to hlásilo error ale teďka už zase nic je v pohodě žádný error.

Dnes se mi restartovával neustále dispej(taková ta barevná obrazovka s veškerýma informacema) která je mezi řidičem a polujezdcem nad rádijem. Teďka už se mi ani nezapne.

Připadá mi to jako by nějaká kabeláž kontakty a nebo nějaká řídící jednotka. Chtěl bych nějaké rady kdyby jste byli tak hodní děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...